Ania Karwan prezentuje utwór „Sen na pogodne dni”
Strona Główna > „Skołowani”: Ania Karwan nagrała nową wersję przeboju z lat 80. [WIDEO]

„Skołowani”: Ania Karwan nagrała nową wersję przeboju z lat 80. [WIDEO]

Utwór „Sen na pogodne dni”, który był wielkim przebojem w 1987 roku, dostał właśnie drugie życie. Piosenka w wykonaniu Ani Karwan promuje komedię pozytywnie romantyczną – „Skołowani” z Agnieszką Grochowską i Michałem Czerneckim w rolach głównych.

„Skołowani” – Ania Karwan promuje film utworem „Sen na pogodne dni”

Na ekranie zobaczymy również Mariannę Zydek, Gabrielę Muskałę, Marcina Perchucia, Bartłomieja Kotschedoffa, Jerzego Bończaka, Marię Pakulnis, Mikołaja Grabowskiego i Krzysztofa Maternę. „Skołowani” to debiut reżyserski Jana Macierewicza. Film w kinach już od 14 kwietnia.

Ania Karwan prezentuje ciepłą i delikatną odsłonę piosenki pierwotnie wykonaną przez Beatę Bartelik – „Sen na pogodne dni”. Utwór jest romantyczny przerywnikiem w aktualnym wydawnictwie artystki. Piosenka dostępna jest w serwisach streamingowych. Już 24 marca do sprzedaży trafi drugi album Ani, ale pierwszy w całości autorski.

Zobacz teledysk:

O filmie „Skołowani”

Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?

W „Skołowanych” występują również Marianna Zydek, Gabriela Muskała, Marcin Perchuć, Bar-tłomiej Kotschedoff, Jerzy Bończak, Maria Pakulnis, Mikołaj Grabowski i Krzysztof Materna.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *