Skuteczne metody nauki angielskiego » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Skuteczne metody nauki angielskiego

Skuteczne metody nauki angielskiego

Jaka metoda przynosi najwięcej korzyści w nauce angielskiego? Co jest najważniejsze w tym procesie? Czy roczny kurs można przerobić w miesiąc? Na te i inne pytania odpowiedział gość Odety Moro w programie „Najlepszy Weekend” Tomasz Jabłoński, pomysłodawca i współzałożyciel Tutlo – szkoły języka angielskiego online.

Dobra informacja jest taka, że na naukę języka nigdy nie jest za późno, a to, jakie robimy postępy, zależy od metody nauki, jaką wybierzemy i naszej motywacji.

Jak wyjaśnia Tomasz Jabłoński, umiejętności językowe najskuteczniej rozwijamy poprzez komunikację w obcym języku, im częściej mamy kontakt z danym językiem, tym efekty są lepsze. Jest to tzw. metoda immersji, czyli zanurzenia się w języku i przyswajania nowych słów/zwrotów w sposób naturalny – tak, jak uczyliśmy się rodzimego języka jako dzieci. Jeśli dodamy do tego procesu systematyczność, to bardzo szybko powinniśmy zobaczyć postępy i poczuć się pewniej posługując się językiem obcym.

Jakie są korzyści nauki online w Tutlo?

Przede wszystkim uczysz się języka angielskiego w dowolnie wybranym przez siebie czasie i miejscu. Bez konieczności umawiania i odwoływania zajęć – wystarczy, że zalogujesz się na platformie/w aplikacji i połączysz się z dostępnym w danym momencie lektorem (do wyboru są polscy lektorzy, native speakerzy oraz english eksperci). W czasie lekcji na żywo z lektorem 1:1 możesz przerabiać materiały dostępne na platformie lub wskazać temat, który chciałbyś omówić np. jeśli jesteś przed ważną rozmową rekrutacyjną, możesz przygotować się do tego wydarzenia z lektorem. Nauka w Tutlo to elastyczność – to Ty decydujesz, kiedy się uczysz.

Posłuchaj całej rozmowy:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *