Strona Główna > Smolasty gościem specjalnym na koncercie premierowym zespołu Wilki

Smolasty gościem specjalnym na koncercie premierowym zespołu Wilki

Premiera nowego albumu zespołu Wilki coraz bliżej, a już 27 września będziemy mieli szansę usłyszeć go na żywo w Teatrze Roma.

Premierowy koncert już niedługo

23 września ukaże się kolejny studyjny album zespołu Wilki „Wszyscy marzą o miłości”, który wszyscy fani będą mieli szansę usłyszeć 27 września 2022 w Teatrze Roma na premierowym koncercie z okazji jubileuszu 30-lecia ich działalności artystycznej. W trakcie koncertu muzycy zagrają swoje największe przeboje oraz premierowe utwory: „Liczysz się tylko Ty” czy „Podzielony świat”, wykonywany przez Beniamina Gawlińskiego.

Podczas show nie zabraknie też niespodzianek. Razem z zespołem wystąpią goście specjalni: Patrycja Markowska oraz Smolasty.

Zobaczcie wideo:

A tak to wszystko się zaczęło…

Był rok 1992, całą Polskę opanowała Wilkomania, utwórSon of The Blue Sky” zdobywał pierwsze miejsca wszystkich list przebojów, a zespół Wilki na czele z Robertem Gawlińskim, był obiektem westchnień ówczesnych nastolatek. 

W 2002 roku zespół zachwycił nowym albumem „4”, sprzedanym w 100 000 egzemplarzy i osiągnął kolejny sukces. Piosenki takie jak „Baśka” czy „Urke” zdobyły szczyty list przebojów. 

Kolejne dwa albumy studyjne wydane przez zespół osiągnęły status Gold i obfitowały w liczne hity, jak „Bohema”, „Love Story”,Słońce pokonał cień”, „Here I am” czy „Na zawsze i na wieczność”. 

W 2009 roku ukazał się album MTV Unplugged, a trzy lata później po drobnych zmianach w składzie powstała płyta „Światło i mrok”. W 2016 Wilki wydały swój ósmy album – „Przez dziewczyny”. To najbardziej wesoły i rock’n’rollowy album w ich dyskografii. 

Robert Gawliński odmłodził skład zespołu i zaprosił do współpracy swoich synów – Beniamina i Emanuela, a także młodego rockowego perkusistę Adama Krama.

Organizator koncertu:  Music Company, Wilki   

Partnerzy: Agora Muzyka, Radio Złote Przeboje, Kino Helios Polska

Ostatnie bilety na ebilet.pl.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.