Zaśpiewała "Tattoo" w "The Voice Norway". Przebiła oryginał?
Strona Główna > Spektakularna wersja! Zaśpiewała zwycięski utwór z Eurowizji. Przebiła oryginał?

Spektakularna wersja! Zaśpiewała zwycięski utwór z Eurowizji. Przebiła oryginał?

Trwa 6. edycja „The Voice Norway”. W programie bierze udział wielu utalentowanych wokalistów. Jedną z uczestniczek „The Voice Norway” jest Kira Elisabeth Dalan-Eriksen. Jej najnowszy występ zwala z nóg! Tak zaśpiewała eurowizyjny hit Loreen pod tytułem „Tattoo”.

Kira Elisabeth Dalan-Eriksen to uczestniczka 8. edycji „The Voice Norway”. Program jest odpowiednikiem słynnej również w Polsce wersji muzycznego show „The Voice” opartego na holenderskim formacie. W miniony weekend uczestnicy z Norwegii zaprezentowali swoje talenty w ćwierćfinałach. Jedną z wokalistek, która przeszła dalej zaskakując widzów i jurorów talentem była Kira Elisabeth Dalan-Eriksen.

Zobacz także: Znamy zwyciężczynię Eurowizji 2023! Kim jest Loreen?

Spektakularny występ w „The Voice Norway”

Kira zaprezentowała się na scenie śpiewając utwór, który zapewnił zwycięstwo Loreen podczas Eurowizji 2023. Szwedzka wokalistka wykonała piosenkę pod tytułem „Tattoo” i zdobyła łącznie 583 punkty. Utwór przyniósł szczęście również Kirze, która swoim wykonaniem podbiła serca publiczności i przeszła do półfinału programu.

W sobotę 13 maja odbył się trzeci odcinek na żywo „The Voice Norway”. Kira była bardzo podekscytowana swoim występem w ćwierćfinale. – Mam nadzieję, że będziecie oglądać i mam nadzieję, że jesteście podekscytowani tak samo jak ja – pisała w mediach społecznościowych.

Zobacz także: Stacja BBC wyśmiała występ Blanki. Uszczypliwy komentarz

Wokalistka dała na scenie niezły popis wokalnych umiejętności! Swoim wykonem przebiła oryginał? Jedno jest pewne, ta dziewczyna zasługuje na finał! O tym, czy przejdzie dalej dowiemy się w sobotę 20 maja. Póki co, podziękowała widzom za wsparcie.

Brakuje mi słów! Ale słowa, które mam to tysiąc tysięcy „dziękuję bardzo”. Jestem niesamowicie wdzięczna, że chcieliście, żebym kontynuowała. Bardzo dziękuję za wszystkie głosy i bardzo dziękuję za fantastyczne opinie. Dziękuję bardzo! – napisała.

Zobacz także: Shakira nagrała piosenkę z synami. Wyciskacz łez!

Nagrania z występu Kiry można posłuchać niżej. Przebiła oryginał i Loreen?

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *