Spektakularne występy Pink, których może pozazdrościć jej niejeden artysta » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spektakularne występy Pink, których może pozazdrościć jej niejeden artysta

Spektakularne występy Pink, których może pozazdrościć jej niejeden artysta

P!nk od samego początku swojej kariery wzbudzała wiele kontrowersji. Nikt jej nie mógł jednak zarzucić braku talentu. Piosenkarka na całym świecie sprzedała ponad 110 milionów płyt (w tym 40 milionów albumów i 70 milionów singli). Pink słynie z fenomenalnych występów na żywo. Dzisiaj przypomnimy Wam te naszym zdaniem najlepsze!

„So What” iHeart Radio Music Festival

Kawałek „So What” pochodzi z wydanej w 2008 roku płyty „Funhouse” i jest kolejnym numerem, do którego słowa napisała sama wokalistka. Piosenka jest pewnego rodzaju manifestem artystki. Pink śpiewa o tym, że nic jej już nie obchodzi i zawsze będzie szaloną gwiazdą rocka. 

„Try” American Music Awards

„Try” to ballada utrzymana w rock-popowym klimacie. Utwór pochodzi z szóstej płyty wokalistki o nazwie „The Truth About Love”. Kawałek został napisany przez Busbee’ego oraz Bena Westmana

Teledysk do tego utworu spotkał się z ciepłym przyjęciem i charakteryzuje się artystycznym podejściem do tworzenia takich materiałów. Clip przedstawia Pink i Colta Prattesa w pięknej tanecznej choreografii, która ma imitować kłótnie między dwoma bohaterami.  

„Just like Fire” Billboard Music Awards

„Just Like Fire” to piosenka nagrana na ścieżkę dźwiękową do filmu „Alicja po drugiej stronie lustra” z 2016 roku. Była nominowana między innymi do nagrody Grammy. W 2016 Pink dała fenomenalny występ na gali Billboard Music Awards.

Brit Awards 2019

Pink wielokrotnie podkreślała, że z wielkim sentymentem wraca do Wielkiej Brytanii, ponieważ tam rozpoczęła się jej kariera. Artystka po raz kolejny wystąpiła na gali Brit Awards w 2019. Przygotowała medley ze swoimi największymi przebojami.

 „Glitter In The Air” Grammy 2010

„Glitter in the Air” pochodzi z piątego albumu studyjnego „Funhouse”. Podczas gali Grammy w 2010 roku artystka dała niezapomniany występ, który był głośno komentowany na całym świecie..