Strona Główna > Spice Girls: Victoria Beckham zaśpiewała przebój „Stop”. Jak sobie poradziła? [WIDEO]

Spice Girls: Victoria Beckham zaśpiewała przebój „Stop”. Jak sobie poradziła? [WIDEO]

Victoria podczas spotkania ze swoimi znajomymi zorganizowała karaoke! Posłuchajcie, jak poradziła sobie z przebojem Spice Girls.

W ubiegły weekend David Beckham opublikował na Instagramie wideo, na którym podczas rodzinnych wakacji Victoria ujawniła swoją wewnętrzną Posh Spice, śpiewając przebój Spice Girls z 1997 roku „Stop”. W klipie Victoria śpiewa do piosenki, a nawet wykonuje niektóre ruchy taneczne z singla, gdy za nią wyświetlany jest teledysk. Sami zobaczcie!

Spice Girls były bezapelacyjnie najpopularniejszym girlsbandem lat 90. Na całym świecie sprzedały łącznie ponad 85 milionów płyt, co czyni je największym muzycznym fenomenem brytyjskiej muzyki rozrywkowej od czasu zespołu The Beatles. Ich największe przeboje doczekały się niezliczonej ilości coverów.

Serial o Spice Girls

Mamy dobrą wiadomość dla fanów girlsbandu. To już oficjalne! Powstanie serial dokumentalny o Spice Girls! Emma Bunton, Melanie C, Geri Halliwell, Mel B, a także Victoria Beckham – podpisały umowę z twórcami. Serial będzie podobno zawierał anegdoty zza kulis i dokumentował drogę zespołu na szczyt.

Według The Sun serial zostanie stworzony przez zespół odpowiedzialny za „The Last Dance”, cieszący się uznaniem krytyków serial Netflix o supergwieździe koszykówki Michaelu Jordanie.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.