Śpiewak operowy wcielił się w Chrisa De Burgh. Jak sobie poradził z hitem "Lady in red"? [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Śpiewak operowy wcielił się w Chrisa De Burgh. Jak sobie poradził z hitem „Lady in red”? [WIDEO]

Śpiewak operowy wcielił się w Chrisa De Burgh. Jak sobie poradził z hitem „Lady in red”? [WIDEO]

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto wygrał w ostatnim odcinku.

W pierwszym odcinku 17. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Roberta Szpręgiela. Śpiewak operowy miał przed sobą dosyć trudne zdanie. Musiał wystąpić jako Chris De Burgh. Wykonał wielki przebój „Lady in red”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Polecamy również: