Śpiewak operowy wystąpił jako Janusz Panasewicz w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Śpiewak operowy wystąpił jako Janusz Panasewicz w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

Śpiewak operowy wystąpił jako Janusz Panasewicz w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” [WIDEO]

W jesiennej ramówce stacji Polsat powrócił jeden najpopularniejszych programów rozrywkowych w Polsce. Zobaczycie, kto wygrał w ostatnim odcinku.

W drugim odcinku 17. już edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mogliśmy zobaczyć między innymi Roberta Szpregiela. Śpiewak operowy miał przed sobą dosyć trudne zdanie. Musiał przeobrazić się w rockmana Janusza Panasewicza wokalistę grupy Lady Pank. Wykonał przebój „Tańcz, głupia tańcz”. Jego występ możecie zobaczyć poniżej.

Tym razem głosami jurorów to Janusz Radek jako Sława Przybylska znalazł się na 1. miejscu. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Fundacji Anny Demnej „Mimo Wszystko”.

Wśród uczestników nowej edycji show znaleźli się Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Zmiany zaszły również w jury, w którym teraz zasiadają: Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski, a także debiutujący za stołem jurorskim Robert Janowski.

Zadaniem uczestników show jest jak najwierniejsze przeistoczenie się w wylosowaną przez siebie gwiazdę ze świata muzyki. Muszą zarówno odzwierciedlić ich wygląd, jak i głos. Nie jest to łatwe zadanie! Zwycięzca odcinka bądź całego programu może przeznaczyć swoją nagrodę na dowolny cel charytatywny.

Polecamy również: