"Stranger Things": Zobacz zabawne wpadki z 4. sezonu [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Stranger Things”: Zobacz zabawne wpadki z 4. sezonu [WIDEO]

„Stranger Things”: Zobacz zabawne wpadki z 4. sezonu [WIDEO]

Fani „Stranger Things” na pewno docenią ten materiał wideo. Widać, że pomimo mrocznego scenariusza serialu, aktorzy potrafią świetnie bawić się na planie.

Po triumfalnym powrocie Stranger Thingsna Netflix tego lata z czwartym sezonem, Netflix zaprezentował wideo z zabawnymi wpadkami z planu serialu. Materiał filmowy zadebiutował w ramach wydarzenia Netflix „TUDUM”, globalnej transmisji na żywo z kilkoma zwiastunami i ogłoszeniami nadchodzących premier filmowych i serialowych.

Od premiery w 2016 roku okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial „Stranger Things” zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, nagroda Peabody’ego, nagroda dla programu roku AFI, nagrody People’s Choice, nagrody MTV Movie & TV, nagrody Teen Choice i wiele innych. Trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy w kategorii najlepszego dramatu serial jest jednym z najczęściej oglądanych tytułów na Netflix. Sezon 3 wygenerował 582 milionów godzin oglądania, co zapewniło mu drugie miejsce wśród najpopularniejszych seriali anglojęzycznych w netflixowym Top 10.

Twórcami „Stranger Things” są bracia Matt i Ross Dufferowie, a za produkcję serialu odpowiadają Monkey Massacre Productions i 21 Laps Entertainment. Bracia pełnią także funkcję producentów wykonawczych obok Shawna Levyego i Dana Cohena z 21 Laps Entertainment oraz Iaina Patersona i Curtisa Gwinna.

Polecamy również: