Strona Główna > Sukces Marcina Dorocińskiego. Dołączył do obsady znanego serialu Netfliksa

Sukces Marcina Dorocińskiego. Dołączył do obsady znanego serialu Netfliksa

Marcin Dorociński podzielił się z fanami swoim wielkim osiągnięciem. Wkrótce zobaczymy go w drugim sezonie serialu „Wikingowie: Valahalla” produkowanym przez Netfliksa.

Polski aktor w zagranicznej produkcji

Marcin Dorociński osiąga coraz więcej sukcesów za granicą. Po udanym występie w Netfliksowym serialu „Gambit królowej”, w którym zagrał z Aną Taylor Joy nadszedł czas na nowe wyzwanie.

Aktor pochwalił się na swoim Instagramie, że dołączył do obsady serialu „Wikingowie: Valahalla”, który w 2023 roku będzie miał swoją premierę na Netfliksie. Przekazując tę informację, Dorociński nie krył zadowolenia z rozpoczęcia nowej przygody:

No to już oficjalne! Bardzo długo czekałem (ponad rok), aby podzielić się z Wami tą piękną informacją i dziś jest ten piękny dzień. „Wikingowie: Valahalla” – to kolejna wielka przygoda, w której miałem zaszczyt wziąć udział.

Kogo zagra Marcin Dorociński w serialu „Wikingowie: Valahalla”?

Aktor wcieli się w rolę wielkiego księcia Rusi Kijowskiej Jarosława Mądrego z dynastii Rurykowiczów. Oprócz niego w obsadzie zobaczymy także: Johannes Johnanssona, Bradleya Freegarda, Laurę Berlin, Davida Oakesa, Pollyannę McIntosh, Soren Pilmark, Johna Kavanagh, Bradleya Jamesa, Hayat Kamille i Sofię Lebedeva.

Pierwszy sezon popularnego serialu miał swoją premierę w 2022 roku i cieszył się ogromną oglądalnością wśród widzów Netfliksa, który spędzili łącznie 113,4 mln godzin, śledząc na ekranie losy bohaterów.

Polecamy również: