Strona Główna > „Christmas Time”: Świąteczny hit Bryana Adamsa doczekał się teledysku! [WIDEO]

„Christmas Time”: Świąteczny hit Bryana Adamsa doczekał się teledysku! [WIDEO]

Mimo że do świąt zostało jeszcze 86 dni, to Bryan Adams parę dni temu opublikował teledysk do swojego świątecznego hitu sprzed lat! Sprawdź, jak wygląda!

27 września 2022 roku na kanale YouTube Bryana Adamsa ukazał się utwór „Christmas Time”. Teledysk został wykonany w minimalistyczny sposób, czarno-biały obraz i padający na Adamsa śnieg powoli wraz z upływem piosenki, całego go zasypuje.

„Christmas Time” – Bryan Adams

„Christmas Time” to jeden z najbardziej znanych, najczęściej granych w okresie świątecznym utworów. Piosenka po raz pierwszy pojawiła się na albumie Bryana Adamsa w 1985 roku. Utwór wraz ze stroną „b Reggae Christmas” pojawiła się na EP-ce Bryana Adamsa „Boże Narodzenie”. Stała się wtedy najpopularniejszym świątecznym hitem. Została oryginalnie wydana na winylu i nie doczekała się wtedy teledysku. Mimo że jest wymieniony jako bonusowy utwór do albumu „Cuts Like a Knife” z 1983 roku na stronie internetowej Bryana Adamsa, nie ma oficjalnej wersji albumu z napisem „Christmas Time”.

Piosenka opowiada o szczególnym okresie w roku, jakim są święta. O tym, że czeka się na ten dzień cały rok, który jak mówi Adams, jest na swój sposób magiczny, ponieważ sprawia, że ludzie stają się dla siebie lepsi, zaczynają dostrzegać dobro.

Polecamy również: