Święto Dyni w JuraPark Solec [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Święto Dyni w JuraPark Solec [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Święto Dyni w JuraPark Solec [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Kiedy wrzesień to znak, że idzie już jesień….

Już za chwilę w naszym otoczeniu zacznie pojawiać się piękny kalejdoskop wspaniałych barw, słońce zacznie słabiej ogrzewać promieniami, a na spacerach pod stopami będziemy słyszeć znany szelest liści. Ciepły kocyk, unoszący się zapach palonej świeczki, klasyczna muzyka w tle, a w ręku ciepła herbata. Czy jesteście już gotowi na klimatyczną jesień? My już nie możemy doczekać się tych wszystkich wspaniałych cynamonowych kaw, marchewkowych ciast oraz kremowych, dyniowych zup.

Dynia to wyjątkowe warzywo, które poniekąd staje się symbolem tej magicznej pory roku. Z okazji zbliżającego się jej święta, przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest rodzinny bilet do JuraPark Solec o wartości 300 zł. Aby wziąć w nim udział, należy na adres: jurapark@konkurs.fm  wysłać odpowiedź na pytanie: Jaki przepis z użyciem dyni jest Twoim ulubionym i dlaczego?

Autorzy dwóch najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni rodzinnym biletem do JuraParku znajdującym się w Solcu Kujawskim. Na zgłoszenia czekamy do 15.09.2023 do końca dnia!

Do wzięcia udziału w konkursie zaprasza Radio Złote Przeboje oraz Sponsor – JuraPark Solec.

[REGULAMIN KONKURSU]

Wszystkim uczestnikom konkursu życzymy powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *