Zatankowani w Radiu Złote Przeboje - przeżyjmy to jeszcze raz! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zatankowani w Radiu Złote Przeboje – przeżyjmy to jeszcze raz!

Zatankowani w Radiu Złote Przeboje – przeżyjmy to jeszcze raz!

Kochani, dziękujemy Wam za te wakacje pełne muzycznych wrażeń! Przypomnijmy – Wy śpiewaliście do naszego gadającego dystrybutora na stacji benzynowej, a my… tankowaliśmy Wasze auta! Przeżyjmy to jeszcze raz!

Kamil zagaduje Słuchaczy, którzy przyjechali zatankować samochód. Jeśli wejdą w jego szaloną grę i wezmą udział w karaoke, tankowanie mają za darmo.

Zatankowani – The Best Of

Przygotowaliśmy dla Was podsumowanie naszej wakacyjnej akcji „Zatankowani w Radiu Złote Przeboje”. Dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły w niej udział za świetną zabawę. Zobaczcie najlepsze fragmenty, które zasługują na powtórkę!

Odcinek 7 – Lady Pank – „Tacy sami”

Tym razem to Adriana i jej syn zostali bohaterami naszego rozśpiewanego cyklu – „Zatankowani, czyli wrzuć bieg na wakacje”! To polski hit lat 80. był motywem przewodnim ostatniego odcinka. Posłuchajcie przeboju Lady Pank zaśpiewanego na stacji benzynowej!

Odcinek 6 – Perfect – „Chcemy być sobą”

Perfect i „Chcemy być sobą” – przebój, który zaśpiewał Piotrek na naszej wielkiej imprezie karaoke na stacji benzynowej. Ukryta kamera 2022 zarejestrowała ten mini koncert, ale czy Piotr sprostał zadaniu zaśpiewania „Chcemy być sobą” i czy zapłaciliśmy za jego tankowanie? Posłuchajcie jego wersji hitu i bawcie się z nami!

Odcinek 5 – Dżem – „Wehikuł czasu”

Uśmiechnięta Marzena podjęła wyzwanie i dała mini koncert na stacji benzynowej. Posłuchajcie jej wersji hitu zespołu Dżem i bawcie się razem z nami!

Odcinek 4 – Mr. Zoob – „Mój jest ten kawałek podłogi”

Hit koszalińskiej grupy Mr. Zoob w wykonaniu Krzysztofa i Adriana. Zobaczcie ten przebojowy duet i zanućcie razem z nimi: „Móóóóóóóóóóój jest ten kawałek podłogi”!

Odcinek 3 – Mr. President – „Coco Jumboo”

Wielki hit lat 90. na stacji benzynowej! Posłuchajcie, jak Gosia wykonała „Coco Jumboo” i sprawdźcie, czy udało jej się wygrać tankowanie za śpiewanie…

Odcinek 2 – 2 plus 1 – „Chodź, pomaluj mój świat”

Przebój, z którym zmierzył się Supeł w naszej wielkiej imprezie karaoke na stacji benzynowej. Ukryta kamera zarejestrowała ten występ, ale czy Supeł sprostał zadaniu i czy my zapłaciliśmy za jego tankowanie? Przekonajcie się!

Odcinek 1 – Bajm – „Ta sama chwila”

Zobaczcie, jak poradziła sobie Patrycja, Słuchaczka Radia Złote Przeboje, która zaśpiewała przebój grupy Bajm – „Ta sama chwila”!

Zobacz pierwszą odsłonę „Zatankowanych z Radiem Złote Przeboje”!

Odcinek 1 – Słuchacze śpiewają „Przeżyj to sam”

Odcinek 2 – Pani Marysia śpiewa Lady Pank

Odcinek 3 – Pan Kamil śpiewa „Bałkanicę”

Odcinek 4 – Pani Elwira śpiewa „Ściernisco”

Odcinek 5 – Mr. Zoob na stacji benzynowej

Odcinek 6 – czyli Pani Hania śpiewa „Małgośkę”

Odcinek 7 – „Chciałbym być sobą” w wykonaniu Anny

Odcinek 8 – „Tacy sami” w wykonaniu Olgi i Bartka

Odcinek 9 – Słuchaczka zaśpiewała hit „Orła cień”

Odcinek 10 – Słuchacze zaśpiewali hit T.Love