"Take My Breath Away": Kasia Moś wykonała przebój z filmu "Top Gun" [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Take My Breath Away”: Kasia Moś wykonała przebój z filmu „Top Gun” [WIDEO]

„Take My Breath Away”: Kasia Moś wykonała przebój z filmu „Top Gun” [WIDEO]

Artystka była jedną z gwiazd koncertu Piosenki Wojskowej Państw NATO. Zobaczcie, jak poradziła sobie z wielkim hitem grupy Berlin!

Kasia Moś postanowiła zmierzyć się z jedną z najpopularniejszych piosenek lat 80. Podczas koncertu Piosenki Wojskowej Państw NATO wykonała piosenkę „Take My Breath Away” zespołu Berlin. Utwór, którego współtwórcą jest Georgio Moroder, znany jest z soundtracku filmu „Top Gun” z 1986 roku. Posłuchajcie, jak brzmi ten przebój w wykonaniu Kasi!

Autorami oryginalnej piosenki „Take My Breath Away” są Giorgio Moroder i Tom Whitlock. Utwór, który wykonała amerykańska grupa Berlin, powstał do filmu „Top Gun” z 1986 roku. Piosenka zdobyła Oscara oraz Złoty Glob i oczywiście status światowego hitu, docierając do top 3 list przebojów w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, NRD, Kanadzie, Holandii, Francji, Belgii, Hiszpanii, Szwecji, Szwajcarii i wielu innych krajach.

Polecamy również: