Strona Główna > „Taniec z Gwiazdami”: Odpadła pierwsza para. Widzowie w szoku [WIDEO]

„Taniec z Gwiazdami”: Odpadła pierwsza para. Widzowie w szoku [WIDEO]

13. edycja tanecznego show powróciła! Co wydarzyło się w ostatnim odcinku? Kto stracił szansę na kryształową kulę?

Show must go on!

Pierwszy odcinek programu „Taniec z Gwiazdami” już za nami, a emocje zdają się jeszcze trzymać wszystkich w ryzach.

W tej edycji o miano najlepszej tanecznej pary do rywalizacji stanęli: Łukasz Płoszajski i Wiktoria Omyła, Agnieszka Litwin-Sobańska i Dominik Rudnicki-Sipajło, Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, Karolina Pisarek-Salla i Michał Bartkiewicz, Krzysztof Rutkowski i Sylwia Madeńska, Michał Mikołajczak i Julia Suryś, Maja Włoszczowska i Roman Osadczij, Jamala i Jacek Jeschke, Wiesław Nowobilski i Janja Lesar, Natalia Janoszek i Rafał Maserak, Jacek Jelonek i Michał Danilczuk.

Ich taneczne próby będą jak zawsze oceniane przez jury w składzie: Andrzej Piaseczny, Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Jest o co walczyć, bo dla zwycięskiej pary jest do zdobycia kryształowa kula oraz 100 tysięcy złotych dla celebryty i 50 tysięcy złotych dla tanecznego trenera.

To oni zachwycili jury

Wśród tańczących par, tylko dwie z nich zdobyły serca jury. Mowa o Jamali i Jacku Jeschke oraz Jacku Jelonku i Michałowi Danilczukowi, którzy zdobyli od sędziów po 37 punktów.

Czym sobie zaskarbili ich względy? Ukraińska zwyciężczyni Eurowizji zatańczyła w pięknym stylu walca angielskiego do piosenki „Imagine” z repertuaru Johna Lenona, a zwycięzca reality showPrince Charming” porwał widzów swoim energetycznym jivem do piosenki „Everybody Needs Somebody to Love” z filmu Blues Brothers.

Najsłabsze ogniwo

Bezapelacyjnie najniższe noty od jury otrzymał Krzysztof Rutkowski oraz Sylwia Madeńska, którzy nie porwali do tańca swoją salsą do piosenki z filmu „Różowa Pantera”.

Trzeba przyznać, że udział słynnego detektywa w programie budzi spore emocje od samego początku. Nie inaczej było w pierwszym odcinku, kiedy okazało się, że to nie on odpada z programu, a Łukasz Płoszajski z Wiktorią Omyłą. Na twarzach pary rysowało się widocznie zdziwienie. Aktor po usłyszeniu werdyktu tak podziękował za swoją obecność w produkcji:

Chciałbym bardzo podziękować za zaproszenie do programu, Wiktorii za ten cudowny czas, który razem spędziliśmy. Komisji za oceny, które otrzymaliśmy, publiczności za wszystkie brawa

Zszokowani decyzją są do tej pory fani pary, którzy tak komentują ich pożegnanie się z tanecznym show:

Taniec super. Werdykt? Jedna wielka pomyłka…

Niesprawiedliwy werdykt! Nie, nie i jeszcze raz nie 😢 Byliście świetni ❤️

A wy co sądzicie o ich odejściu z programu? To była słuszna decyzja widzów?

Zobacz wideo:

https://www.instagram.com/p/Ch4LEUKt-0S/

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.