Te gwiazdy miały kiedyś problem z uzależnieniem. Mogliście o nich nie wiedzieć! »
Strona Główna > Te gwiazdy miały kiedyś problem z uzależnieniem. Mogliście o nich nie wiedzieć!

Te gwiazdy miały kiedyś problem z uzależnieniem. Mogliście o nich nie wiedzieć!

Nałóg to niestety niebezpieczna droga ucieczki od życia codziennego, z którą później trudno zwalczyć. Oto 7 gwiazd, które musiały zmagać się z nałogiem.

Marti Pellow

Lider zespołu „Wet Wet Wet” przyznał się, że kiedyś zmagał się problemem z narkotykami. W celu pomocy samemu sobie odszedł z zespołu po koniec lat 90. aby zwalczyć nałóg. Po dwóch latach powrócił z solowym albumem, a parę lat później wrócił do zespołu, który rozpadł się w 2017 roku.

Belinda Carlisle

Wokalistka wyjawiła, że zaczęła brać narkotyki, będąc w swoim pierwszym zespole „The Go-Go’s”. W swojej autobiografii piosenkarka napisała, że pewnego dnia spojrzała na siebie w lustro i zdała sobie, że przedawkuje, jeśli nie przestanie brać. Ten incydent pomógł jej w podjęciu decyzji o zmianie swojego życia, od tamtego czasu, jest czysta.

Jason Donovan

Piosenkarz przyznał, że w latach 90. miał trudny okres w życiu, w którym uzależnił się od narkotyków. Raz nawet przedawkował, jednak od kiedy urodziła mu się córka, jego życie zmieniło się całkowicie.

David Bowie

Nieżyjąca już muzyczna legenda, w latach 70. zmagała się z poważnym uzależnieniem od narkotyków. David Bowie mocno wtedy schudł.

Eminem

Eminem, śmiało może być nazywany królem w swojej dziedzinie, był uzależniony od narkotyków. Najprawdopodobniej uzależnił się w trakcie kręcenia filmu „8 Mila”. Szukał pomocy u lekarza, który przypisał mu leki na receptę. Raper niestety uzależnił się od nich, jednak udało mu się z tego wyjść.

Robbie Williams

Były członek zespołu „Take That” w latach 90. również zmagał się z uzależnieniem od narkotyków. Wyznał, że brał ich tyle, aż drętwiało mu ramie i był bliski śmierci przez ilość zażywanych substancji.

Pink

Wokalistka nie zawsze miała tak jak teraz poukładane życie. W 1995 roku praktycznie przedawkowała zażywane przez nią substancje, a w 2005 pożegnała przyjaciółkę, która odeszła właśnie z powodu przedawkowania. Pink udało się wyjść z nałogu i jest czysta.

Polecamy również: