Tego nie możecie przegapić w lipcu 2022 na Disney+ »
Strona Główna > Tego nie możecie przegapić w lipcu 2022 na Disney+

Tego nie możecie przegapić w lipcu 2022 na Disney+

Disney+ to usługa streamingowa, która od drugiej połowy czerwca zagościła w polskich domach. Biblioteka filmów, seriali, czy programów robi wrażenie, dlatego jesteśmy pewni, że każdy odbiorca (bez względu na wiek) znajdzie ulubione tytuły dla siebie. Przedstawiamy 5 produkcji, których nie możecie przegapić w lipcu. Polecamy!

„Zbrodnie po sąsiedzku” Sezon 2

Amerykański serial kryminalno-komediowy „Zbrodnie po sąsiedzku” doczekał się kontynuacji. Detektywi z nowojorskiego apartamentowca „Arconia” ruszają z rozwiązaniem kolejnej zagadki w swoim podcaście, który przedstawia ich historię. Nie zabraknie błyskotliwego humoru i zwrotów akcji. W rolach głównych Selena Gomez, Steve Martin oraz Martin Short.

Serial „High School Musical” sezon 3

Powrót po latach do jednego z najpopularniejszych liceów na świecie. Premiera pierwszego odcinka 3. sezonu „High School Musical” już 27 lipca.

„500 dni miłości”

Komedia romantyczna z 2009 roku o dwóch zakochanych, którzy przeżyli ze sobą 500 dni. Wzruszająca opowieść o miłości w gwiazdorskiej obsadzie. Pozycja obowiązkowa, dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub stęsknili się za tym filmem.

„Pusty Człowiek”

Jeżeli szukacie dreszczyku emocji, to horror „Pusty Człowiek” jest dla Was. Produkcja tego filmu trwała 14 lat, więc naprawdę warto go włączyć. Premiera 9 lipca.

„Cudowne lato Myszki Miki”

Postaci tej nie trzeba nikomu przedstawiać. Bajka, którą pokochały miliony dzieci i dorosłych na całym świecie. Już 8 lipca pojawi się oryginalny odcinek specjalny. Nie przegapcie!