Teledyski, które zostały nagrane w wakacyjnych miejscach »
Strona Główna > Teledyski, które zostały nagrane w wakacyjnych miejscach

Teledyski, które zostały nagrane w wakacyjnych miejscach

Wakacyjne kierunki zachęcają artystów do wypoczynku i teledysków, które idealnie odzwierciedlą ich piosenki. Zobaczcie, kto stworzył wideo w przepięknej scenerii!

Shakira – „Loca”

Artystka słynie z gorącego, latynoskiego temperamentu i równie gorących piosenek, których nieodłącznym elementem jest przygotowany przez nią układ choreograficzny. Shakira teledysk do piosenki „Loca” postanowiła nagrać w hiszpańskiej Barcelonie w towarzystwie tamtejszych mieszkańców.

Jennifer Lopez – „Love Don’t Cost a Thing”

Jedna z najsłynniejszych piosenek została nagrana na egzotycznej plaży i wprawia nas w prawdziwie wakacyjny klimat. Jennifer Lopez tańcząca w tym teledysku jest najlepszą reklamą gorącego wybrzeża, na które od razu mamy ochotę wyjechać.

Enrique Iglesias, Descemer Bueno, Gente De Zona – „Bailando”

Marzycie o wyjeździe na Dominikanę? Koniecznie musicie zobaczyć miejsce, gdzie był kręcony teledysk do piosenki Enrique Iglesiasa „Bailando”. Wokalista znany jest ze swojej miłości do wyspy, więc ten wybór absolutnie nas nie zaskakuje. Obejrzyjcie wideo i przekonajcie się sami.

Mandaryna – „Ev’ry Night”

Kilkanaście lat temu wokalistka tym utworem i klipem wprowadziła nas w prawdziwie wakacyjny nastrój. Mandaryna, by nagrać teledysk wybrała się do Chorwacji, która naszym zdaniem sprawdza się idealnie i zachęca, by choć na chwilę tam się wybrać.

Luis Fonsi, Daddy Yankee – „Despacito”

Pamiętacie ten wakacyjny przebój, który rozgrzewał do czerwoności niejeden parkiet? Luis Fonsi w piosence „Despacito” wprowadza nas w letni klimat i zachęca do wyjazdu w dalekie, gorące kierunki.

Miley Cyrus – „Malibu”

Kto z nas nie chciałby się przenieść do Malibu? W towarzystwie Miley Cyrus na pewno byłoby raźniej. Morza szum, ptaków śpiew – czego chcieć więcej? Włączcie piosenkę i przenieście się razem z nami nad to urocze wybrzeże.

Natalia Szroeder, Ralph Kaminski – „Przypływy”

Oglądając ten intymny i klimatyczny teledysk mamy ochotę przeprowadzić się na malownicze Kaszuby. Pomysłodawczynią wideo jest Natalia Szroeder, która pochodzi z tych przepięknych okolic.

Mr. President – „Coco Jamboo”

Rajskie plaże w towarzystwie tej melodii przywodzą nam na myśl niezapomniane lata 90., kiedy to przy tym przeboju bawiliśmy się na najlepszych potańcówkach do samego rana. Mr. President wie jak skutecznie zachęcić nas do tańca.

Patrycja Markowska – „Świat się pomylił”

Wokalistka postanowiła zrealizować teledysk do tej romantycznej ballady nad polskim morzem. W klipie widzimy jak Patrycja Markowska przechadzając się po plaży w emocjonalny sposób opowiada historię złamanego serca.

DJ BoBo – „There Is a Party”

Prawdziwa impreza się zaczyna, gdy ten słynny dj pojawia się za sterami. Tym razem również nie mogło być inaczej. DJ BoBo zachęcił w teledysku wszystkich do tańca i sam dał się ponieść wakacyjnemu nastrojowi, odkrywając uroki wyspy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *