"The Crown" sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [GALERIA] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [GALERIA]

„The Crown” sezon 5: Elizabeth Debicki jako Księżna Diana na nowych zdjęciach z planu [GALERIA]

Do sieci trafiły nowe zdjęcia z planu serialu Netfliksa. Możemy na nich zobaczyć Elizabeth Debicki w zjawiskowych stylizacjach.

Na piąty sezon serialu „The Crown” będziemy musieli jeszcze poczekać. Premiera zaplanowana jest na listopad 2022 roku. Nadal trwają prace na planie i co chwila docierają do nas nowe informacje. Do obsady kultowego serialu dołączył Humayun Saeed. Aktor wcieli się w doktora Hasnata Khana, z którym księżna Diana była związana w latach 1995-1997.

W oczekiwaniu na nowe odcinki, możecie zobaczyć zdjęcia z planu piątego sezonu. Widzimy na nich Elizabeth Debicki w roli księżnej Diany.

„The Crown 5” starszą wersję księcia Filipa, czyli najbliższą tej aktualnej zagra Jonathan Pryce. Księżniczkę Małgorzatę zagra Lesley Manville. Wiemy również, kto wystąpi w roli premiera Wielkiej Brytanii Johna Majora. Do obsady „The Crown” dołączył Jonny Lee Miller. Księżną Dianę, zagra aktorka polskiego pochodzenia Elizabeth Debicki, a w Księcia Karola, wcieli się Dominic West.

Sezon 4. zakończył się rezygnacją Thatcher, co oznacza, że do walki wejdzie nowy premier. Sezon piąty będzie kontynuował kadencję Johna Majora i później zobaczymy również jego następcę Tony’ego Blaira, który sprawował urząd podczas śmierci Diany.

Premiera 5. sezonu planowana jest na listopad 2022 roku.

Polecamy również: