"The Crown" sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księżnej Diany z Księciem Harrym oraz Księciem Wiliamem już w sieci [GALERIA] »
Strona Główna > „The Crown” sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księżnej Diany z Księciem Harrym oraz Księciem Wiliamem już w sieci [GALERIA]

„The Crown” sezon 6: Pierwsze zdjęcia Księżnej Diany z Księciem Harrym oraz Księciem Wiliamem już w sieci [GALERIA]

Coraz bliżej do premiery piątego sezonu serialu „The Crown”, a już w sieci pojawiły się zdjęcia z planu do szóstego ostatniego sezonu hitowej produkcji. Zobaczcie, co sie będzie działo!

Ruszyły zdjęcia do szóstego sezonu

Zdjęcia do szóstego sezonu serialu The Crown ponownie zostały wznowione, po tym jak zatrzymano produkcję po śmierci Królowej Elżbiety II. Serial cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie, który zaciekawiony jest życiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Sezon piąty będziemy mieli szansę obejrzeć już 9 listopada na platformie streamingowej Netfliks.

Obecnie producenci pracują nad szóstym sezonem popularnej serii, który będzie jednocześnie ostatnim. Jego premiera zapowiadana jest pod koniec 2023 roku. Taką decyzję podjął scenarzysta serialu – Peter Morgan:

Kiedy zaczęliśmy omawiać fabułę 5 serii, szybko stało się jasne, że aby oddać złożoności historii, powinniśmy wrócić do pierwotnego planu i zrobić sześć sezonów

Co będzie się działo w ostatniej części serialu?

W ostatnim sezonie „The Crown” zobaczymy wydarzenia z przełomu lat 90. i XXI wieku. Na pewno nie zabraknie tu m.in. ostatnich dni Księżnej Diany (w tej roli świetna Elizabeth Dembicki) w Paryżu przed jej śmiercią czy wspólnych wakacji oraz Księciem Wiliamem i Księciem Harrym. Starszego syna księżnej ma zagrać dwóch aktorów. W rolę nastolatka wcieli się Rufus Kamp, zaś studenta Ed Mcvey.

Nazwisko aktora grającego Harry’ego nie jest jeszcze podane do oficjalnej wiadomości. Nowe zdjęcia z planu pokazują, że odtwórcy ról synów księżnej Diany zostali świetnie dobrani i są łudząco podobni do swoich postaci.

Zobacz zdjęcia:

W pozostałych rolach zobaczymy: Dominica Westa wcielającego się w Księcia Karola, Imeldę Staunton grającą rolę Królowej Elżbiety II, Jonathana Pryce’a jako Księcia Filipa, Lesley Manville wcielającą się w Księżniczkę Małgorzatę oraz Olivię Adams jako Camilę Parker Bowles.

Polecamy również: