"The Good Doctor" i inne seriale medyczne, od których nie można się oderwać » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Good Doctor” i inne seriale medyczne, od których nie można się oderwać

„The Good Doctor” i inne seriale medyczne, od których nie można się oderwać

Serialowe dramaty medyczne od wielu lat przyciągają miliony widzów na całym świecie. Kto z nas nie oglądał „Grey’s Anatomy” czy „Dr. House’a? Sprawdźcie, które seriale waro jeszcze obejrzeć!

„Prywatna praktyka”

Ta seria, spin-off „Grey’s Anatomy”, śledzi podróż dr Addison Montgomery do Hollywood, gdzie czekał na nią zupełnie inny zestaw wyzwań. Powstało sześć sezonów serialu „Prywatna praktyka”. Może wydawać się, że jest to mniej znana seria imperium Shondaland, ale nadal jest jedną z najlepszych.

Serial dostępny jest na Disney +.

„Grey’s Anatomy”

Meredith Grey i jej znajomi odbywają staż w Seattle Grace Hospital, gdzie program chirurgiczny jest niezwykle wymagający. Tutaj od ich decyzji może zależeć ludzkie życie. Nad stażystami czuwają doświadczeni lekarze – pilnują, aby narybek potrafił sobie radzić w każdych okolicznościach.

Serial dostępny jest na Disney +.

„The Good Doctor”

Utalentowany chirurg z autyzmem i zespołem sawanta trafia do prestiżowego szpitala, gdzie spotyka się ze sceptycyzmem zarówno ze strony pacjentów, jak i personelu. Oglądaj bez ograniczeń. Grają nominowany do Złotego Globu Freddie Highmore („Bates Motel”) i zdobywca Emmy Richard Schiff („Prezydencki poker”).

Serial dostępny jest na Netfliksie.

„New Amsterdam”

Nade wszystko ceniący niezależność dr Max Goodwin zostaje dyrektorem najstarszego szpitala w USA. Teraz każdy dzień to nowa rewolucja — dla dobra pacjentów. Serial inspirowany wspomnieniami dyrektora najstarszego szpitala publicznego w Ameryce śledzi losy błyskotliwego lekarza Maxa Goodwina, który postanawia naprawić system i zapewnić opiekę osobom, które jej najbardziej potrzebują.

Serial dostępny jest na Netfliksie.

„Dr. House”

House. Doktor Gregory House zupełnie nie umie postępować z pacjentami i gdyby mógł, nawet by z nimi nie rozmawiał. Zmaga się z własnym, chronicznym bólem i używa swojej laski, by podkreślać swoją zgryźliwą i brutalnie szczerą postawę.

Serial dostępny jest na Amazon Prime Video.

„Ostry dyżur”

Serial opowiada o pracy izby przyjęć fikcyjnego miejskiego szpitala County General i życiu jego oddanych lekarzy. Wykreowany przez Michaela Crichtona „Ostry dyżur” jest dramatem osadzonym w świecie medycznym oddziału intensywnej terapii w jednym ze szpitali w Chicago. To poruszająca kronika życia i śmierci wpleciona w losy pracowników szpitala i jego pacjentów.

Serial dostępny jest na HBO MAX.

Polecamy również: