The Voice Kids i Dumka na dwa serca, która wgniata w fotel
Strona Główna > Łzy w oczach Cleo. To, co zrobili, wgniata w fotel

Łzy w oczach Cleo. To, co zrobili, wgniata w fotel

Szósta edycja talent show „The Voice Kids” trwa w najlepsze! W ostatnim odcinku jurorów zaczarowali Miłosz, Maja i Lena, którzy wykonali wielki hit Edyty Górniak i Mietka Szcześniaka z filmu „Ogniem i mieczem”.

13-letni Miłosz Zarzeka, 12-letnia Maja Krzyżewska i 11-letnia Lena Mrówczyńska na wielkiej scenie wykonali piosenkę z filmu „Ogniem i mieczem” – „Dumka na dwa serca” – śpiewaną w oryginale przez Edytę Górniak i Mieczysława Szcześniaka. Jury było zachwycone…

„Dumka na dwa serca” i opinie jurorów

Po występie młodego trio Dawid Kwiatkowski powiedział, z czym kojarzy mu się „Dumka na dwa serca”:

Śpiewałem z Wami. To jest taki utwór, który zawsze się śpiewa na karaoke nocą ze znajomymi, kiedy jest bardzo późno. I śpiewacie to o wiele lepiej niż ja wtedy, naprawdę.

Jak to określił Tomasz Kammel – „zadumana królowa elfów”, czyli Cleo – nawiązała do swoich wspomnień z dzieciństwa…

Chcę Wam bardzo podziękować, bo odegraliście cudownie te role. Wprowadziliście nas w ten świat. Ewidentnie namalowaliście cały, calusieńki obraz. I nawet pamiętam, jak byłam dzieckiem, to nie wiedziałam co to te „burzany wonne”, a teraz je poczułam nawet.

Opinie widzów o dziecięcej wersji hitu „Dumka na dwa serca”

Zdanie fanów programu „The Voice Kids” o takiej wersji hitu „Dumka na dwa serca” są jednoznaczne:

To był bardzo dobry występ

Trudny Cleo miała wybór bo każdy cudowny głos z tych dzieciaków ma ,po za tym też mi się Miłosza głos podoba jak Cleo i Dawidowi i chłopakom

Piękne to było. Ciary i się wzruszyłem, bo uwielbiam tę piosenkę. Ale że oni nie znali tej piosenki? Jestem zdziwiony.

„The Voice Kids” powrócił w wiosennej ramówce TVP2

jury programu zasiadają niezmiennie Tomson i BaronCleo i Dawid Kwiatkowski. W czerwcu 2017 roku telewizja TVP rozpoczęła przesłuchania do pierwszej dziecięcej edycji talent show. Do programu mogą zgłaszać się osoby w wieku od 8 do 15 lat. Nagrodą główną jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 40 tysięcy złotych, które zwycięzca może przeznaczyć na dalszą edukację muzyczną.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *