Strona Główna > „The Voice Of Poland”: Gdy Rafaela zaśpiewała hit Whitney Houston, jurorów wbiło w fotele! [WIDEO]

„The Voice Of Poland”: Gdy Rafaela zaśpiewała hit Whitney Houston, jurorów wbiło w fotele! [WIDEO]

Za nami kolejny odcinek nowej edycji „The Voice Of Poland”. Zobaczcie, jak z wielkim przebojem Whitney Houston poradziła sobie Rafaela Maruska.

Wraz z jesienną ramówką stacji TVP2 powrócił najpopularniejszy program talent show w Polsce The Voice of Poland”! Trwa aktualnie etap przesłuchań w ciemno, w którym mogliśmy zobaczyć między innymi Rafaelę Maruską. Chodź Rafaela odwróciła tylko jeden fotel swoim pierwszym występem, to jej druga piosenka wbiła trenerów w fotele! Uczestniczka zaśpiewała „I Have Nothing” Whitney Houston. Zobaczcie!

Talent show „The Voice Of Poland” został premierowo wyemitowany na antenie TVP2 3 września 2011 roku. Program jest na międzynarodowym formacie, którego pierwsza edycja miała miejsce w Holandii. Nagrodą główną jest propozycja kontraktu fonograficznego z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska ora tytuł „Najlepszego głosu w Polsce”.

W jury zasiadają LanberryJustyna SteczkowskaTomson i Baron oraz Marek Piekarczyk.

Whitney Houston – „I Have Nothing”

Utwór „I Have Nothing” był trzecim singlem promującym album „The Bodyguard: Original Soundtrack Album” z 1993 roku. Piosenka została napisana przez Davida Fostera i Lindę Thompson. Ścieżka dźwiękowa z filmu „Bodyguard” nadal pozostaje najlepiej sprzedającym się albumem wszech czasów. Na całym świecie płyta rozeszła się w nakładzie ponad 45 milionów egzemplarzy.

Komu kibicujecie w nowym sezonie „The Voice of Poland”?

Polecamy również: