"The Voice of Poland": Gdy zaśpiewał hit "Tears in heaven", jurorzy nie mogli powstrzymać łez [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „The Voice of Poland”: Gdy zaśpiewał hit „Tears in heaven”, jurorzy nie mogli powstrzymać łez [WIDEO]

„The Voice of Poland”: Gdy zaśpiewał hit „Tears in heaven”, jurorzy nie mogli powstrzymać łez [WIDEO]

Wystartowała nowa edycja „The Voice Of Poland”. Występ Norberta Wronki jurorzy na pewno zapamiętają na długo!

Wraz z jesienną ramówką stacji TVP2 powrócił najpopularniejszy program talent show w Polsce „The Voice Of Poland”! Trwa aktualnie etap przesłuchań w ciemno, w którym mogliśmy zobaczyć między innymi Norberta Wronkę. Eric Clapton napisał ten utwór po stracie syna.„Tears In Haven” to jedna z najbardziej rozpoznawalnych jego ballad. W „Przesłuchaniach w ciemno” postanowił sięgnąć po niego Norbert, który już od wielu lat angażuje się w pomoc niepełnosprawnym dzieciom. Czy swoim wokalem ujął za serca trenerów?

W przypadku Erica Claptona można śmiało powiedzieć, że miłość do muzyki, zwyciężyła w walce z nałogiem, który okazał się bez szans. I nie był to jedyny przypadek, w którym pozwoliła ona Ericowi pokonać własne demony i ukoić ból. Także ten po stracie syna, który w 1991 roku wypadł przez okno nowojorskiego apartamentu swojej matki.

Chcąc wyrazić swój smutek, Clapton napisał balladę „Tears In Heaven”, która jest jednocześnie rozmową ze zmarłym synem. Utwór przyniósł artyście aż trzy nagrody Grammy i stał się jednym z jego największych hitów.

W 1998 roku Clapton napisał dla Conora jeszcze jeden utwór – „My Father’s Eyes”. Od 2004 roku Eric nie gra tych kawałków na swoich koncertach, ponieważ, jak mówił, udało mu się już uporać z rozpaczą i nie chce, aby koszmar ponownie wrócił.

Polecamy również: