To finałowa piątka "America's Got Talent". Zobacz wszystkie występy [WIDEO] »
Strona Główna > To finałowa piątka „America’s Got Talent”. Zobacz wszystkie występy [WIDEO]

To finałowa piątka „America’s Got Talent”. Zobacz wszystkie występy [WIDEO]

Oto zestawienie występów piątki finalistów ,,America’s Got Talent”. Występy te są naprawdę niesamowite i warte obejrzenia. Po tych występach, zajmowane miejsca nie powinny nas dziwić, każdy z tej piątki, zasługiwał na wygraną.

Miejsce 5 – Chapel Hart

Trio z Mississippi, zachwyciło jurorów i widownie wykonem swojego utworu zatytułowanego ,,American Pride„. Występ zakończył się łzami i owacjami na stojąco, nie tylko ze strony widowni, ale także Simone’a Cowell’a

Miejsce 4 – Metaphysic

To co zrobili z okazji swojego ostatniego finałowego występu nie tylko wszystkich zachwyciło, ale również zaskoczyło. Elvis Presley na scenie, tak jest to możliwe, Metaphysic udowodnili to swoim występem, tak wysokie miejsce w finale nie powinno więc nas dziwić.

Miejsce 3 – Drake Milligan

Podczas występu Metaphysic mieliśmy na scenie Elvis’a Presley’a a w przypadku tego występu nie jest inaczej. Nowy Elvis muzyki country, bo tak został nazwany Drake Milligan, powraca na scenę ze swoją piosenką „Sounds Like Something I’d Do” i zachwyca jurorów jak i porywa publiczność.

Miejsce 2 – Kristy Sellars

Kristy Sellars została nagrodzona owacjami na stojąco od wszystkich jurorów i całej widowni. Zachwyciła nie tylko tańcem, ale i efektami wizualnymi i świetlnymi, magiczny występ tancerki.

Miejsce 1 – Mayyas

Mayyas libańska grupa taneczna, zwyciężyła 17. edycje ,,America’s Got Talent„. Tym występem ewidentnie udowodniły za co uzyskały złoty przycisk od jurorki Sofii Vergary. Występ finałowy był po prostu niesamowity.

Polecamy również: