To stało się na wizji. Głowa uczestniczki teleturnieju BBC wybuchła
Strona Główna > To stało się na wizji. Eksplodowała głowa uczestniczki teleturnieju BBC

To stało się na wizji. Eksplodowała głowa uczestniczki teleturnieju BBC

Szokujące sceny zobaczyli widzowie BBC, którzy zasiedli przed telewizorami, by obejrzeć swój ulubiony serial „Inside No. 9”. Na ekranach ukazał się popularny komik Lee Mack, który zapowiedział całkiem nowy teleturniej pod nazwą „3 na 3”. Jednak tego, co wydarzyło się później, nikt się nie spodziewał. Widzowie byli wstrząśnięci.

BBC zaskoczyło swoich widzów niespodziewanymi zmianami w ramówce. Choć oczekiwali na swój ulubiony serial „Inside No. 9”, okazało się, że emitowany będzie nieznany dotąd teleturniej z komikiem Lee Mackiem jako prowadzącym.

Zobacz także: Polsat SuperHit Festiwal 2023. Kto wystąpi? Mnóstwo gwiazd!

Nikt nie wyczuwał w tym żadnego podstępu, zwłaszcza że prezenter był już doskonale znany w tej roli z innych teleturniejów: wcześniej prowadził m.in. „The Sketch Show” oraz „Would I Lie to You”. Prawdziwy szok wywołało to, co stało się później.

Widzowie BBC wstrząśnięci

Lee Mack zapowiadał w krótkim powitaniu tłumaczył zasady teleturnieju, a także żartował z BBC, sugerując jej skąpstwo. – Cześć, nazywam się Lee Mack i witam w „3 na 3”, zupełnie nowym teleturnieju, który daje trzem trzyosobowym zespołom trzy szanse na wygranie dużej nagrody pieniężnej. Mówię o dużych pieniądzach, ale to jest BBC. Tak naprawdę będziemy szczęśliwi, jeśli scenografia się nie rozpadnie – żartował satyryk.

Zobacz także: „Byłam wyczerpana”. Agnieszka Dygant miała dość

Przekazał, że w rzeczywistości nagroda wynosi 20 tys. funtów (czyli około 100 tys. zł – przyp. aut.). Kiedy Lee Mack wypowiadał swoje ostatnie słowa, witając się z drużynami, przywitania, wydarzyło się coś dramatycznego i makabrycznego. W jednym z zespołów były dwie kobiety. Starsza z nich znalazła się we wnętrzu szklanej komory i po chwili jej głowa dosłownie eksplodowała, pozostawiając na ścianach krwawe plamy.

Przeżyli szok oglądając nowy teleturniej BBC

Widzowie byli wstrząśnięci, o czym świadczą liczne komentarze w sieci. „Jestem zdezorientowana. Co to w ogóle jest za nowy program „3 na 3”?, „„3 na 3” z Lee Mackiem to jedna z najbardziej surrealistycznych rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałem. Czy to jest komedia? Czy mam halucynacje?” – pisali komentujący na Twittrze.

Zobacz także: Tego nie wiecie o Zalewskim. Występ w „Szansie na sukces” to dopiero początek

Jak się okazało, był to makabryczny żart BBC. Wszystko wyglądało tak, jakby był to prawdziwy teleturniej, ale w rzeczywistości był to początek kolejnego odcinka serialu „Inside No. 9”, na który widzowie od samego początku czekali. Po tym, jak głowa kobiety wybuchła, Le Mack wprost wrzasnął na producenta i wybiegł z planu. Wtedy napisy zmieniły się na te, które fani serialu już doskonale znali.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *