Strona Główna > Tom Cruise w zdumiewającym popisie kaskaderskim w najnowszym „Mission Impossible 7”!

Tom Cruise w zdumiewającym popisie kaskaderskim w najnowszym „Mission Impossible 7”!

Świat obiegło najnowsze zdjęcie z udziałem aktora, gdzie widzimy go w niebezpiecznej akrobacji. Co o niej wiemy? Przeczytajcie artykuł

Aktor z pewnością ma teraz wiele powodów do świętowania. Powrót w wielkim stylu za sprawą roli w „Top Gun: Maverick” w reżyserii Josepha Kosinskiego, sześćdziesiąte urodziny oraz zdjęcia do najnowszej części Mission Impossible 7„, która zapowiada się naprawdę świetnie ze względu na mrożące krew w żyłach zwroty akcji i efektowne popisy kaskaderskie. Tom Cruise jest szczególnie znany z tego, że żadnej wysokości się nie boi i niestraszne są mu wyskoki z samolotu, czy wspinanie się po największych budynkach na świecie bez pomocy profesjonalistów.

Teraz świat obiegło nowe zdjęcie z planu filmu „Mission Impossible 7”, gdzie widzimy aktora dosłownie zwisającego na skrzydle samolotu, pochodzącego z czasów II wojny światowej. Trzeba przyznać, że wyczyn ten robi wrażenie i sprawia, że mamy ochotę, by zobaczyć więcej. Tom Cruise przygotowywał się do tej akrobacji kilka miesięcy, przechodząc szkolenie z obsługi Boeinga B75N1 Stearman z 1941 roku, by móc jak najlepiej odwzorować filmową rzeczywistość. Ciekawi jesteście tego, co wydarzy się w filmie?

Najnowszy, kultowy film z udziałem Toma Cruisa pod tytułem„Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” trafi do kin w 2023 roku, a niedawno został opublikowany pierwszy zwiastun produkcji, który zdradza pierwsze szczegóły. Jak wiadomo Hunt i jego zespół agentów ponownie stają w obliczu egzystencjalnego zagrożenia. Zwiastun jest wypełniony scenami akcji, w tym starodawnymi pociągami, które wypadają z torów, śmiercionośnymi szmaragdowymi chmurami broni biochemicznej i mnóstwem brutalnych walk ulicznych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.