Strona Główna > Tych przebojów lat 90. słuchamy do dziś!

Tych przebojów lat 90. słuchamy do dziś!

Piosenki z lat 90. to utwory, które mimo tych wszystkich lat, wciąż nie tracą na popularności i zna je każdy z nas. Oto zestawienie kilku z nich, na pewno je znacie i warto sobie o nich przypomnieć.

„Zawsze tam gdzie Ty”

Jedna z bardziej znanych piosenek Lady Pank, wyszła w 1990 do albumu o tym samym tytule. Ta piosenka o miłości podbiła serca polskich słuchaczy i podbija je aż do dziś.

https://www.youtube.com/watch?v=fyoCXePXQF0&ab_channel=mysikot33

Takie tango

Wydane w 1997 roku „Takie tangoBudki Suflera z albumu „Nic nie boli, tak ja życie” jest jednym z największych i najbardziej znanym przebojem zespołu. Po tylu latach piosenkę wciąż zna i słucha niejeden z nas.

„Ta sama chwila”

Piosenka Bajmu wydana w 1993 roku w wykonaniu Beaty Kozidrak jest najpopularniejszym utworem zespołu i do dziś niewiele się zmieniło. Konkurować może jedynie z piosenką „Biała armia”.

https://www.youtube.com/watch?v=RgunsXL9Lo0&ab_channel=macilawa

„Kołysanka dla nieznajomej”

Perfect z Grzegorzem Markowskim na wokalu wydał piękną balladę w 1994 roku. Jest jedną z popularniejszych piosenek zespołu. A jak wiadomo, stworzył on niejeden przebój.

„Teksanski”

Założony w 1992 roku zespół Hey podbijał rynek muzyczny swoimi piosenkami. Wykonane utwory wyjątkowym wokalem Katarzyny Nosowskiej, były słuchane przez wielu. W 1992 roku wydany „Teksański” nie był wyjątkiem.

Herbata stygnie, zapada zmrok, a pod piórem ciągle nic. Obowiązek obowiązkiem jest, piosenka musi posiadać tekst

„To nie ja”

Piosenka, która dała Polsce najwyższe dotychczas miejsce w konkursie Eurowizji. W 1994 roku utwórTo nie jaEdyty Górniak w jej wykonaniu, uzyskał drugie miejsce. Minęło 28 lat i jeszcze nikomu nie udało się dorównać temu wynikowi. A piosenki, przede wszystkim po takim wydarzeniu nie da się zapomnieć.

„Warszawa”

Piosenka z albumu „Pocisk miłości” wydana w 1991 roku o Warszawie zespołu T.Love, autorzy niejednego polskiego przeboju, wykonawcy takich piosenek, jak „Chłopaki nie płaczą” wydając utwór „Warszawa”, dorobili się kolejnego przeboju, który podbił serca słuchaczy.

https://www.youtube.com/watch?v=59JGY-K0BeQ&ab_channel=T.LOVE

Długość dźwięku samotności

Produkcja z 1996 roku opowiada o dobrodusznym, zdolnym i otyłym profesorze Shermanie Klumpie. Jest on dosyć niezdarny i nie ma powodzenia u kobiet. Jednak pewnego dnia, gdy odkrywa sposób na modyfikowanie ludzkiego DNA, postanawia w pierwszej kolejności przetestować to na sobie. Niestety nie zmienia tylko jego tusza, ale również charakter.

I nawet kiedy będę sam

Nie zmienię się, to nie mój świat

Polecamy również: