Tydzień Kobiet w Pasażu Grunwaldzkim [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Tydzień Kobiet w Pasażu Grunwaldzkim [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Tydzień Kobiet w Pasażu Grunwaldzkim [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Dzień Kobiet przypada 8 marca, ale my będziemy go świętować przez cały tydzień!

Dzień Kobiet to święto, które jedni celebrują, a inni uznają za relikt PRL-U. Niezależnie jednak od podejścia, nie ma wątpliwości, że ten dzień, to idealny moment, aby pomyśleć o samej sobie. Jak go można uczcić? Wybierając się na przykład do kosmetyczki lub galerii handlowej po to, aby kupić sobie nową biżuterię albo jakiś element ubioru. Zresztą, niech każda z nas spędzi go w taki sposób, na jaki ma ochotę!

Już teraz jest wyjątkowa okazja, aby Dzień Kobiet stał się jeszcze piękniejszy niż w poprzednich latach. Wystarczy, że na adres pasaz@konkurs.fm wyślecie odpowiedź na pytanie: Dlaczego Twoim zdaniem Dzień Kobiet to idealna okazja do odwiedzenia Pasażu Grunwaldzkiego? Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni kartami podarunkowymi o wartości 200 zł do wykorzystania w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu!

Ten konkurs to idealna okazja dla wszystkich Pań, aby obdarowały prezentem same siebie! Z kolei dla Panów to szansa na zaskoczenie upominkiem kobiety wyjątkowej w ich życiu. Powodzenia!

Wspaniałego Tygodnia Kobiet życzy Radio Złote Przeboje oraz Sponsor konkursu – Pasaż Grunwaldzki.

[REGULAMIN]

Nagrody dla zwycięzców będą czekały do odbioru w Pasażu Grunwaldzkim, znajdującym się przy ul. Plac Grunwaldzki 22 we Wrocławiu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *