Tym Wieniawa przyjechała na premierę "Barbie"
Strona Główna > Tym Wieniawa przyjechała na premierę „Barbie”. Zaskoczyła stylizacją?

Tym Wieniawa przyjechała na premierę „Barbie”. Zaskoczyła stylizacją?

Przedpremierowy pokaz filmu „Barbie” za nami! Wśród widzów nie zabrakło polskich gwiazd oraz znanych osobistości show-biznesu. Julia Wieniawa zaskoczyła wielkim wejściem! Zobaczcie, co działo się w środowy wieczór w Warszawie!

Julia Wieniawa, Sylwia Bomba, Małgorzata Rozenek, a także wiele innych gwiazd! Za nami przedpremierowy, warszawski pokaz filmu „Barbie”. 19 lipca w kinie KinoGram pojawiła się plejada znamienitych polskich gwiazd, które uświetniły swoim uczestnictwem ten piękny wieczór. Wszystko było perfekcyjne i dopięte na ostatni guzik. Przed wejściem stanął różowy kabriolet, a w środku było pełno atrakcji. Redaktorzy Radia Złote Przeboje również byli na miejscu. Oto relacje z wydarzenia!

Zobacz także: Co za scena w „Barbie”! Cała sala wybuchła śmiechem

Różowy świat Barbie

Przed wejściem do kina mogliśmy podziwiać piękny, różowy pojazd – buick Skylark, należący do Józefa Cyrankiewicza. Stanął on na różowym dywanie, a nad nim zawisła srebrna, dyskotekowa kula – taka sama, jak te, które zobaczyć będzie można w filmie.

Zobacz także: „Barbie” – hit czy kit? Byliśmy na przedpremierowym pokazie. Film zaskakuje!

Zatrzęsienie gwiazd na różowym dywanie

Co prawda na prapremierze zabrakło różowego dywanu, jednak od wejścia do kina, rzucał się w oczy przepych i blichtr. Organizatorzy bardzo się postarali, by wszystko wyglądało idealnie, niczym wyjęte rodem z Barbielandu – krainy, w której żyją filmowe lalki Barbie. Fragment dekoracji można zobaczyć na poniższym nagraniu:

Wśród gwiazd uświetniających pokaz nie mogło zabraknąć najgłośniejszych nazwisk! Na ściance pojawili się m.in. „polscy Beckhamowie” – Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan.

Była tam także Joanna Opozda, Piotr Stramowski wraz z ukochaną, Klaudia Halejcio, Sylwia Bomba, Mariusz Kozak, Joanna Jabłczyńska, Julia Kamińska, Karolina Pisarek-Salla, Blanka Stajkow, Red Lipstick Monster, Iga Kreft, Dagmara Bryzek, Bartłomiej Jędrzejak, Ada Fijał, Mateusz Banasiuk, Paulina Gałązka a także… Julia Wieniawa!

Zobacz także: To dzieje się z siostrą Gosi Andrzejewicz. „Jest za kratami”

Gwiazdy na premierze filmu „Barbie”

Wśród gwiazd królował różowy kolor. Zgodnie z tematyką imprezy, obecni zdecydowali się na stylizacje w tym kolorze przewodnim. Poniżej kilka zdjęć z imprezy. Która stylizacja najlepsza?

Zobacz także: Sekret Rudej z Red Lips! To zdradziła na premierze „Barbie”

Julia Wieniawa w różowej mini

Julia Wieniawa przyjechała na wydarzenie dopasowanym kolorystycznie cabrio! Postawiła na wyjątkowo efektowne wejście i wysiadła z szałowego auta bez dachu. Pojazd, na który się zdecydowała to „Uber Pink”. Towarzystwa dotrzymała jej mama – Marta Wieniawa Narkiewicz.

Wieniawa wybrała różową sukienkę mini na cienkich, zdobionych diamencikami ramiączkach. Całości dopełniła wysadzana cyrkoniami, różowa torebka, a także różowe buty z kokardką. Wyglądała jak milion dolarów?

19.07.2023 Warszawa Kinogram Premiera filmu Barbie fot Artur Zawadzki/REPORTER N/z: Julia Wieniawa

Zobacz także: Zaręczyny gwiazdy. Renée Zellweger szykuje się do ślubu