"U Pana Boga w Ogródku": Ruszyły prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „U Pana Boga w Ogródku”: Ruszyły prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

„U Pana Boga w Ogródku”: Ruszyły prace na planie kolejnej części kultowej komedii [WIDEO]

Po 13 latach przerwy zobaczymy kolejną część komedii „U Pana Boga w Ogródku”. Wystartowały właśnie zdjęcie na planie filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”. Sprawdźcie, co wiemy do tej pory.

Seria „U Pana Boga…” cieszy się nieustanną popularnością. Dotychczas, mięliśmy okazję obejrzeć trzy części cyklu: „U Pana Boga za piecem” (1998), „U Pana Boga w ogródku” (2007) i „U Pana Boga za miedzą” (2009). Mamy dobrą wiadomość dla fanów tej kultowej polskiej komedii. W Supraślu ruszyły zdjęcia do filmu „U Pana Boga w Królowym Moście”! Zobaczcie pierwsze nagrania z planu filmowego!

Nowy film jest o tym, że tytułowy Królowy Most… proklamuje niepodległość. Chce się oderwać od Polski i zostać niezależnym państwem. Tworzy rząd tymczasowy, powołuje ministrów, stara się zalegalizować swój nowy status. To wszystko dlatego, że w podziemiach kościoła odnaleziony zostaje dokument, uniwersał wydany przez Jana Kazimierza, który nadaje księstwu Królowego Mostu niepodległość.

– opowiada w wywiadzie dla portalu bia24.pl reżyser Jacek Bromski.

Twórcy mają w planach film i 10-odcinkowy serial! Do swoich kultowych ról powrócą m.in. Krzysztof Dzierma (ksiądz) i Andrzej Zaborski (komendant).

Film trafi do kin prawdopodobnie jesienią 2023 roku.

Polecamy również: