Uczestnik „The Voice” prezentuje wyjątkowe wykonanie przeboju „I Will Always Love You” [WIDEO] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Uczestnik „The Voice” prezentuje wyjątkowe wykonanie przeboju „I Will Always Love You” [WIDEO]

Uczestnik „The Voice” prezentuje wyjątkowe wykonanie przeboju „I Will Always Love You” [WIDEO]

Dave Fenley zmierzył się z utworem ikony muzyki country, Dolly Parton.

Dave Fenley pochodzi z małego, teksańskiego miasteczka. W jego rodzinnym domu wszyscy przekazywali sobie miłość do muzyki – sam Dave jako dziecko występował w kościelnym chórze. Jego ojciec Elton często śpiewał i pokazywał synowi piosenki country. Właśnie tak zrodziła się w nim miłość do tego gatunku muzycznego, która doprowadziła Dave’a do chwycenia w dłoń gitary i rozpoczęcia występów przed publicznością.

Talent Fenleya nie pozostaje niezauważony – mężczyzna ma wielu fanów, którzy śledzą muzyczne poczynania idola i z chęcią biorą udział w jego koncertach. W przeszłości muzyk wystąpił nawet w amerykańskiej edycji programu „The Voice”, którą opuścił chwilę przed wielkim finałem. Dave swoją twórczość publikuje na platformie YouTube – znajdują się tam zarówno autorskie piosenki, jak i covery. W każdym z nich wybrzmiewają ukochane przez mężczyznę delikatne dźwięki gitary. Sprawdźcie, jak mężczyzna poradził sobie z rozsławionym przez Whitney Houston numerem „I Will Always Love You”.

Choć utwór „I Will Always Love You” zyskał rozgłos dzięki wyjątkowemu wykonaniu Whitney Houston, amerykańska gwiazda lat 80. nie była jego autorką. Piosenka została napisana i oryginalnie nagrana przez Dolly Parton na początku lat 70. Artystka muzyki country skomponowała ją dla innego celebryty, Portera Wagonera, z którym niegdyś pozostawała w związku. Emocjonalny przebój stanowi wzruszające pożegnanie z mężczyzną, którego zawsze będzie kochać.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *