Uratowali życie Jerzego Stuhra. Poruszający wpis syna
Strona Główna > Uratowali życie Jerzego Stuhra. Poruszający wpis syna

Uratowali życie Jerzego Stuhra. Poruszający wpis syna

Niedawno Jerzy Stuhr trafił na OIOM. Aktor był w złym stanie o czym opowiadał jego syn Maciej. Teraz gwiazdor podziękował lekarzom za uratowanie życie swojego taty. Oto, co napisał w mediach społecznościowych.

Jerzy Stuhr czuje się lepiej? Wskazuje na to poruszający wpis jego syna Macieja. Młody aktor jeszcze niedawno przekazał w jednym z wywiadów, że jego tata trafił na oddział intensywnej terapii. W ostatnim czasie jego stan zdrowia się pogorszył. Oprócz wylewu znów zmierzył się z nowotworem i przeszedł operację raka krtani.

Tata jest na OIOM-ie i niczym nie dojeżdża [do pracy – red.]. Wózkiem inwalidzkim czasem jedzie sobie na spacer – powiedział Maciej w rozmowie z Wojewódzkim i Kędzierskim.

Zobacz także: Wiadomo, co dolega Jerzemu Stuhrowi. Walczy z rakiem krtani

Maciej Stuhr dziękuje lekarzom

Teraz Maciej Stuhr opublikował w sieci poruszający wpis. Podziękował fanom i wszystkim tym, którzy kierowali ciepłe słowa pod adresem 76-latka. Słowa uznania skierował też pod adresem lekarzy. Wspomniał o „uratowaniu życia pacjenta”, czyli swojego taty. Jak się okazuje, Jerzy przebywał w Szpitalu Specjalistycznym Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem.

Bardzo dziękuję wszystkim za słowa wsparcia i życzenia zdrowia dla Ojca. Przed wszystkim zaś, w imieniu rodziny, bardzo dziękuję całemu zespołowi OIOM-u ze Szpitala Specjalistycznego Chorób Płuc „Odrodzenie” w Zakopanem pod wybitnym kierownictwem pana profesora Marcina Zielińskiego, za wspaniałą opiekę i uratowanie życia naszego pacjenta.

Zobacz także: Quiz: Jak dobrze pamiętasz komedię „Fuks” z Maciejem Stuhrem?

Jerzy Stuhr przeszedł operację wycięcia raka krtani około miesiąca temu, jak ustaliła „Gazeta Wyborcza”. Według doniesień, zmiana została usunięta w całości. Niestety zabieg osłabił organizm aktora, dlatego trafił na OIOM, gdzie tygodniami dochodził do siebie.

Rak krtani doskwiera aktorowi od lat. Pierwszy raz zdiagnozowano go w 2011 roku. Kilka lat temu przeszedł również udar. Teraz czeka go długa rekonwalescencja.

Może cię zainteresować:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *