Strona Główna > Wilki – „Wszyscy marzą o miłości” – album już dostępny w przedsprzedaży!

Wilki – „Wszyscy marzą o miłości” – album już dostępny w przedsprzedaży!

Na ten album trzeba było poczekać parę lat… Wilki i najnowszy jubileuszowy album Wszyscy marzą o miłości już niedługo będzie miał swą premierę. W tym roku zespół obchodzi 30-lecie kariery.

Wilki klasycznie – produkują same hity. Dobre gitarowe rockowe granie z ważnym przekazem – to klucz do tworzenia materiału, który zawsze znajdzie odbiorcę, niezależnie od wieku.

Album „Wszyscy marzą o miłości” powstawał w nietypowych warunkach. Nagrania zaczęły się w 2019 roku, jednak ograniczenia związane z covidem skomplikowały prace nad albumem. Muzyka powstała zdalnie, w oddaleniu o tysiące kilometrów. Teksty Roberta Gawlińskiego niosą konkretny przekaz:

Wiedziałem jedno – miłość naprawdę pozwala przetrwać najgorszy czas i czułem, że teksty, które napiszę, muszą nieść nadzieję, opowiadać o uczuciach, o bliskości, chciałem pisać sercem. Dlatego „wszyscy marzą o miłości… reszta nie znaczy nic” – to najważniejszy przekaz tej płyty.

– powiedział Robert Gawliński.

Z okazji jubileuszu 30-lecia zespołu, 27 września 2022 w Teatrze Roma Wilki zagrają swoje największe przeboje oraz nowe utwory jak np. „Liczysz się tylko ty” czy „Podzielony świat”, zaśpiewany przez Beniamina Gawlińskiego.

Album dostępny w przedsprzedaży na kulturalnysklep.pl oraz empik.com.

Premiera płyty 23.09.2022 r. Album został objęty patronatem Radia Złote Przeboje oraz kina Helios.

Zobacz też:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.