Strona Główna > „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Zobacz nowy widowiskowy zwiastun [WIDEO]

„Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”: Zobacz nowy widowiskowy zwiastun [WIDEO]

Wielkimi krokami zbliża się premiera serialu „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Do sieci trafił właśnie nowy zwiastun!

Nadchodzący serial Amazon Studios „Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy”, po raz pierwszy w historii przedstawi heroiczne legendy Drugiego Wieku Śródziemia. Akcja rozgrywa się tysiące lat przed “Hobbitem” oraz “Władcą Pierścieni” J.R.R. Tolkiena, przenosząc fanów do ery, która dała początek potężnym mocom, dzielnym bohaterom i niezłomnej nadziei. Jest to czas próby, czas powstania i upadków wielkich królestw i czas stawienia czoła najgroźniejszemu czarnemu charakterowi w literaturze Tolkiena.

Zobacz zwiastun:

Mający początek w okresie względnego spokoju, serial śledzi losy zarówno poznanych jak i nowych bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z wywołującym przerażenie złem, powracającym do Śródziemia. Od ponurych zakątków Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy otaczające elfią stolicę – lindon i zapierające dech w piersiach wyspy królestwa Númenoru, do najdalszych zakątków świata — oto opowieść o krainach i bohaterach, których dziedzictwo przetrwa długo po ich odejściu.

Co ciekawe, budżet pierwszego sezonu serialu wynosi 465 mln dolarów. Jest to kwota większa niż w przypadku trzech kinowych filmów, na które wydano 281 mln dolarów.

Władca Pierścieni – Pierścienie Władzy – data premiery, obsada, zwiastun, fabuła

Wielosezonowy dramat – Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy – będzie miał premierę na platformie Amazon Prime Video w ponad 240 krajach i terytoriach na całym świecie w wielu językach w piątek 2 września 2022 roku.

W obsadzie serialu znaleźli się: Cynthia Addai-Robinson, Robert Aramayo, Owain Arthur, Maxim Baldry, Nazanin Boniadi, Morfydd Clark, Ismael Cruz Córdova, Charles Edwards, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle, Tyroe Muhafidin, Sophia Nomvete, Lloyd Owen, Megan Richards, Dylan Smith, Charlie Vickers, Leon Wadham, Benjamin Walker, Daniel Weyman oraz Sara Zwangobani.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.