Wygraj bilet na koncert Andrei Bocellego [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj bilet na koncert Andrei Bocellego [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj bilet na koncert Andrei Bocellego [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na koncert Andrei Bocellego, który odbędzie się 19 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać.

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na koncert Andrei Bocellego, który odbędzie się 19 sierpnia 2022 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i odpowiecie na pytanie konkursowe.

Urządzenia z systemem Android: kliknij tu

Urządzenia z systemem iOS: kliknij tu

REGULAMIN

O koncercie:

Andrea Bocelli jest obecnie najpopularniejszym na świecie tenorem łączącym muzykę operową i rozrywkową. Jego duety z Edem Sheeranem. Jennifer Lopez, Duą Lipą, Celine Dion, Arianą Grande, Sarah Brightman czy synem Matteo biją rekordy popularności w internecie. Wydarzenia z udziałem włoskiego artysty gromadzą największe widownie na świecie, a publiczność długo pozostaje pod wrażeniem jego wyjątkowych występów.

Fani, którzy kiedykolwiek mieli okazję uczestniczyć w koncertach tenora, wskazują na jego wrażliwość i elegancję oraz perfekcjonizm każdego występu, a także repertuar spełniający oczekiwania najbardziej wymagających. Popularnością

Jego profil na Facebooku obserwuje ponad 4 mln osób! Tenor może się pochwalić rekordowo wyprzedanymi koncertami i egzemplarzami płyt. 16 albumów znalazło ponad 85 milionów nabywców! Artysta otrzymał również wiele nagród. Zdobył Złoty Glob, 6 nagród BRIT Classical, 7 nagród World Music Awards. Ma także swoją gwiazdę na Hollywood Walk of Fame. Andrea Bocelli uświetnił swoimi występami również takie wydarzenia jak: Igrzyska Olimpijskie i Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Warszawski koncert podzielony zostanie na dwie części. W pierwszej – publiczność usłyszy najpopularniejsze utwory klasyczne i arie operowe, a w drugiej – melodyjne piosenki mówiące o przyjaźni, rodzinie i miłości. Największe przeboje

To, co zdecydowanie wyróżnia wydarzenie w Warszawie na tle innych, jest fakt wsparcia finansowego fundacji artysty. Organizacja tenora Andrea Bocelli Foundation zaangażowała się w dzieło PLUS1. Dzięki współpracy, z każdego sprzedanego biletu na koncert Andrei Bocellego na PGE Narodowym, przeznaczone zostaną cztery złote na cele charytatywne. Celem fundacji jest niesienie pomocy społecznościom żyjącym w skrajnym ubóstwie, a także walka z analfabetyzmem oraz cierpieniem spowodowanym chorobami i wykluczeniem społecznym. Więcej informacji można uzyskać pod adresami: www.plus1.org i www.andreabocellifoundation.org.

– komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, organizującej warszawski występ Andrei Bocellego.