Wygraj bilety na koncert Obywatele Republiki w Warszawie
Strona Główna > Wygraj bilety na koncert Obywatele Republiki w Warszawie [KONKURS]

Wygraj bilety na koncert Obywatele Republiki w Warszawie [KONKURS]

Mamy dla Was 4 podwójne zaproszenia na koncert Obywatele Republiki w COS Torwar, który odbędzie się już 16 kwietnia 2023 roku w Warszawie. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytanie.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 14 kwietnia 2023 roku do godz. 12:00!

REGULAMIN

O koncercie Obywatele Republiki

Projekt Obywatele Republiki ruszył w trasę i będzie można go zobaczyć m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie, Sopocie.

Poznański i krakowski koncert potwierdziły, że twórczość zespołu Republika nie tylko jest niezmiennie ważna, ale także ma w sobie moc, która pozwala w trudnych czasach łączyć pokolenia, a teksty autorstwa Grzegorza Ciechowskiego wciąż elektryzują i mówią o sprawach, które nic nie straciły na aktualności. Potwierdzili to zarówno wykonujący je artyści jak również żywo reagująca publiczność.

Ważnym punktem poznańskiego programu był występ projektu Czarno-Białe Ślady w składzie: Zbigniew Krzywański, Jakub Nowak i Jacek Bończyk, którzy wspólnie zaprezentowali m.in. „Tu jestem w niebie”, „Przeklinam cię za to” czy „Śmierć w bikini”. Z kolei koncert w Krakowie był artystycznym i frekwencyjnych sukcesem. Był to pierwszy występ na trasie w 2023 roku, gdzie pierwszy raz wystąpili Julia Pietrucha i Michał Wiraszko.

W Warszawie dodatkowo wystąpią Goście Specjalni: Sławek Uniatowski i Kuba Badach.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *