Strona Główna > Wygraj książkę „Nieszczęście w szczęściu” Olgi Rudnickiej! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj książkę „Nieszczęście w szczęściu” Olgi Rudnickiej! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Nieszczęście w szczęściu” Olgi Rudnickiej. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Nieszczęście w szczęściu” Olgi Rudnickiej.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Pięć najciekawszych zgłoszeń zgarnie książkę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 5 września 2022 roku do godz. 11:00!

O książce:

Nikt bardziej niż Tekla nie jest zaskoczony odmianą losu. Wygrana w Lotka, zakochany mężczyzna, świetna praca. Towarzyszący jej od lat pech przepadł, a w jego miejsce pojawiło się wreszcie szczęście.

Zdaniem Dominiki, jej kuzynki i przyjaciółki, nikt bardziej od niej nie zasłużył na tę zmianę. Niestety, tylko ona wydaje się być tego zdania.

Wokół – jak grzyby po deszczu – zaczynają wyrastać zazdrośnicy, uważający, że Tekla zabiera szczęście innym ludziom. Zawistni sąsiedzi, zawistne koleżanki z pracy i szefowa, która wierzy, że Tekla poluje na jej stołek, próbując podstawić jej nogę, a to jeszcze nie koniec. Tekla również zaczyna zauważać, że co jej los dopisze, to komu innemu zabierze, ale próba morderstwa?

Czy to nie lekka przesada? Na szczęście, bo jakżeby inaczej, w jej życiu znów pojawia się komisarz Gawron…

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.