Wygraj książkę "Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności" z okazji Dnia Kobiet [KONKURS ZAKOŃCZONY]
Strona Główna > Wygraj książkę „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” z okazji Dnia Kobiet [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj książkę „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności” z okazji Dnia Kobiet [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”. Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i napiszecie, dlaczego to właśnie Wy powinniście wygrać!

Mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać książkę „Przędza. W poszukiwaniu wewnętrznej wolności”.

Pobierzcie naszą aplikację i zgłoście się do konkursu, odpowiadając na nasze pytania! Pięć najciekawszych zgłoszeń zgarnie książkę.

Czekamy na Wasze odpowiedzi do 8 marca 2023 roku do godz. 18:00!

O książce:

Autorka „Czułej Przewodniczki”, fenomenu wydawniczego ostatnich lat, powraca z nową inspirującą książką dla kobiet.

Ta książka rodzi się we mnie z mieszanki uczuć. Pierwszy jest smutek – bo patrzę z bardzo bliska na kobiety, które trwają w znieruchomieniu, chociaż, paradoksalnie, są w ciągłym ruchu.

W rozmowach z przyjaciółkami, w historiach uczestniczek prowadzonych przeze mnie warsztatów, w listach od czytelniczek „Czułej Przewodniczki” wciąż wraca wątek życia w uwikłaniu, życia nie swoim życiem. To wywołuje we mnie poczucie wielkiej straty, jakiegoś kompletnego bezsensu. Potem budzi się oburzenie. I – wreszcie – nadzieja, że możemy się spotkać i że to spotkanie i dla ciebie, i dla mnie będzie ważne. Widzę je jako rodzaj wspólnej wyprawy w poszukiwaniu wewnętrznej wolności – nie takiej wolności, którą ktoś tobie albo mnie miałby wręczyć, ale tej, którą możemy znaleźć w swoim środku.