Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Pink! [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Pink! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Pink! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Mamy prawdziwą gratkę dla fanów Pink! Możecie u nas wygrać podwójne zaproszenie na jej koncert w Warszawie. Wystarczy, że pobierzecie aplikację Radia Złote Przeboje i odpowiecie na pytanie konkursowe.

Mamy dla Was dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert P!NK, który odbędzie się 16 lipca 2023 roku na PGE Narodowym w Warszawie. Organizatorem koncertu jest Live Nation Polska.

Wystarczy, że pobierzecie naszą aplikację i odpowiecie na pytanie konkursowe. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 23 grudnia 2022 roku do godz. 12:00.

Urządzenia z systemem Androidkliknij tu

Urządzenia z systemem iOS: kliknij tu

REGULAMIN

P!NK znana jest z ogromnego talentu i zapierających dech w piersiach występów na żywo. Jej kolejna trasa P!NK’s Summer Carnival 2023 będzie dowodem jej fenomenalnej kariery i niezapomnianym doświadczeniem na żywo dla fanów.

Debiutując w późnych latach 90., P!NK szybko rozwinęła swoją własną tożsamość, przekształcając popowe piosenki i mocny rockowy wokal w mistrzowskie połączenie. Seria singli numer jeden, miliony sprzedanych albumów i biletów na całym świecie pozwoliły jej utrzymać się w pierwszej dziesiątce przez wiele dekad. P!NK jest jednym z najbardziej komercyjnych zespołów popowych na świecie.

P!NK wydała osiem albumów studyjnych, dwa albumy z największymi przebojami, jeden album live, sprzedała ponad 60 milionów ekwiwalentów albumów i ponad 75 milionów singli. Jest laureatką trzech nagród Grammy (19 nominacji), jednej Daytime Emmy Award, trzech Billboard Music Awards, siedmiu MTV Video Music Awards (w tym laureatką 2017 Michael Jackson Vanguard Award), dwóch MTV Europe Awards, dwóch People’s Choice Awards, została uznana za Kobietę Roku Billboardu w 2013 roku i zdobyła zarówno Legend of Live, jak i Tour of the Year za „Beautiful Trauma World Tour” podczas 2019 Billboard Live Awards.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *