Strona Główna > Wygraj wyjazd do Sewilli na koncert Erosa Ramazzottiego! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wygraj wyjazd do Sewilli na koncert Erosa Ramazzottiego! [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Koncertował na wielkich scenach całego świata. Nagrywał z Eltonem Johnem, Joe Cockerem i Tiną Turner. Teraz wydaje nową płytę i… znów wyjdzie na scenę. Eros Ramazzotti na wyjątkowym koncercie w hiszpańskiej Sewilli!

Eros Ramazzotti – World Tour Premiere – z Radiem Złote Przeboje

Słuchaj programu „Dobre popołudnie” już od poniedziałku, zgłoś się do konkursu dzwoniąc pod numer 22 4444 000 i leć do Sewilli. Zabierz kogo chcesz i przeżyj wyjątkową, muzyczną przygodę z Radiem Złote Przeboje!

Nagrodą główną w konkursie jest dwuosobowy wyjazd na koncert Erosa Ramazzottiego w Sewilli, w Hiszpanii 16.09.2022 r. – koncert w ramach World Tour Premiere.

Koncert promuje nowy album „Battito Infinito”. To międzynarodowy projekt, łączący premierę płyty, serię premierowych koncertów i nową światową trasę. Eros Ramazzotti wraca na scenę i wystąpi w pięciu najbardziej prestiżowych lokalizacjach na świecie w ramach „WORLD TOUR PREMIÈRE”. Zaczynając 16 września w La Maestranza w Sewilli, uwielbiany włoski wokalista, z dziesięcioma niezwykłymi koncertami otwiera nowy rozdział w swojej muzycznej podróży.

„WORLD TOUR PREMIÈRE” to nie tylko powrót Erosa, ale i niepowtarzalna okazja, by przedpremierowo posłuchać nowej muzyki artysty. Przez ponad 35 lat kariery włoski gwiazdor podbił serca miliony słuchaczy na całym świecie, sprzedał 70 milionów płyt i zgromadził ponad 2 miliardy streamów. W programie WORLD TOUR PREMIÈRE, oprócz utworów, które przyczyniły się do sukcesu Ramazzottiego, znajdą się nowe piosenki, których premiera planowana jest na wrzesień 2022 roku.

REGULAMIN

Powodzenia!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.