Wyprawka szkolna z Galerią Wnętrz Domar [KONKURS ZAKOŃCZONY] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wyprawka szkolna z Galerią Wnętrz Domar [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Wyprawka szkolna z Galerią Wnętrz Domar [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Przygotowania do szkoły czas start…

Już za moment we wszystkich szkołach rozbrzmiewać będą pierwsze dzwonki, a na ulicach pojawią się uczniowie gotowi na nadchodzące przygody w nowym roku szkolnym. Wypoczęci po wakacjach z nową energią wracają poznawać kolejne przedmioty, zawierać przyjaźnie oraz poszerzać swoją wiedzę, jak i umiejętności. Jednak czy, aby na pewno wszyscy są odpowiednio przygotowani na powrót? Zeszyty, długopisy i kredki są już spakowane do plecaka?

Jeśli czytając to, poczuliście lekki stres i zakłopotanie, to nie martwcie się, przychodzimy z wyjątkowym rozwiązaniem! Z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest wyprawka szkolna dla dziecka od Galerii Wnętrz Domar*.

Zasady konkursu są proste! Wystarczy, że na adres: domar@konkurs.fm wyślecie odpowiedź na pytanie: Jak powinien wyglądać idealnie urządzony pokój dziecka? Autorzy najciekawszych zgłoszeń zostaną nagrodzeni gotową wyprawką szkolną.

Do wzięcia udziału w konkursie zaprasza Radio Złote Przeboje oraz sponsor Galeria Wnętrz Domar!

[REGULAMIN KONKURSU]

Wszystkim uczniom w nowym roku szkolnym życzymy wielu sukcesów i nieustającej wiary w siebie!

*Nagrody dla zwycięzców będą czekały do odbioru w Galerii Wnętrz Domar znajdującej się przy ul. Braniborskiej 14 we Wrocławiu.