Wzruszający występ w America's Got Talent, jurorzy nie kryli łez [WIDEO]
Strona Główna > Wzruszający występ w America’s Got Talent, jurorzy nie kryli łez [WIDEO]

Wzruszający występ w America’s Got Talent, jurorzy nie kryli łez [WIDEO]

„True Colors” prawdziwy romantyczny przebój lat 80. Posłuchaj wzruszającej wersji tego utworu, która pojawiła się ostatnio w America’s Got Talent.

Trwają castingi do 17. edycji amerykańskiego „Mam Talent”. Widzowie mogli zobaczyć już wiele ciekawych występów, poznać niezwykłych uczestników i zobaczyć prawdziwe talenty. Nie obeszło się także bez chwil wzruszenia. Jednym z uczestników, którego występ, chwycił wszystkich za serce, był Ben Waites.

Ben pochodzi z Luizjany i na co dzień jest śpiewakiem gospel i nauczycielem śpiewu. Wykonał „True Colors” Cyndi Lauper. Jego zdaniem ta piosenka jest w stanie trafić z przesłaniem nadziei do wszystkich, niezależnie od wyznania, wieku czy przeżyć. Taki wybór okazał się być strzałem w dziesiątkę – głos Bena świetnie współgrał z utworem i wzruszył do łez Sofię Vergarę. Na koniec artysta otrzymał owacje na stojąco.

Piosenka „True Colors” pochodzi z drugiego albumu piosenkarki Cyndi Lauper. Została napisana przez Billy’ego Steinberga i Toma Kelly’ego. Kawałek wydany 28 sierpnia 1986 roku podbił listy przebojów, w Stanach Zjednoczonych przez dwa tygodnie zajmował pierwsze miejsce w notowaniu listy US Billboard Hot 100. Piosenka otrzymała również nominację do nagrody Grammy.

Polecamy również: