Wzruszony Michael Bublé z trudem powstrzymuje łzy, podczas występu z 8-letnim synem [WIDEO]
Strona Główna > Wzruszony Michael Bublé z trudem powstrzymuje łzy, podczas występu z 8-letnim synem [WIDEO]

Wzruszony Michael Bublé z trudem powstrzymuje łzy, podczas występu z 8-letnim synem [WIDEO]

Jak mówi przysłowie: niedaleko pada jabłko od jabłoni. Michael Bublé z synem Noah są tego świetnym dowodem. Ostatnio Noah udowodnił, że tak jak tata wiele potrafi.

Noah to najstarszy syn wokalisty, Michaela Bublé’a. Chłopiec pomimo młodego wieku, ma zaledwie 8 lat, już zdążył zaskoczyć tatę swoimi umiejętnościami. W czasie, gdy ten koncertował, Noah nie próżnował i uczył się gry na pianinie.

Kiedy Michael wrócił do domu, Noah nie czekał długo i szybko pokazał, co udało mu się opanować. Do zagrania wybrał jedną z najnowszych piosenek taty, „I’ll Never Not Love You”.

W czasie gdy chłopiec grał, Michael usiadł obok i zaczął śpiewać w rytm gry syna. W pewnym momencie było słychać, że ledwo powstrzymuje łzy wzruszenia. Sprawdź, jak brzmiał ten niezwykły duet ojca i syna na nagraniu, które pojawiło się ostatnio na TikToku piosenkarza:

@michaelbuble

More talent in his little fingers than I have in my whole body !! #chickenlegs #proud #illnevernotloveyou

♬ original sound – Michael Bublé

Michael Bublé to kanadyjski artysta, znany ze swojej ciepłej barwy głosu. Tworzy własne piosenki, a także często nagrywa covery znanych przebojów, muzyków takich, jak: Frank Sinatra, Ray Charles, czy Elvis Presley.

Polecamy również: