Zaręczyny gwiazdy. Renée Zellweger szykuje się do ślubu
Strona Główna > Zaręczyny gwiazdy. Renée Zellweger szykuje się do ślubu

Zaręczyny gwiazdy. Renée Zellweger szykuje się do ślubu

Jak donoszą amerykańskie i brytyjskie media, Renée Zellweger po cichu się zaręczyła. Wybrankiem aktorki jest prezenter Ant Anstead. Są ze sobą od dwóch lat.

Ceniona amerykańska aktorka Renée Zellweger od 2019 r. nie pojawiała się na srebrnym ekranie. Zdobywczyni Oscara skupiała się w tym czasie bardziej na życiu rodzinnym. Teraz media podały, że 54-letnia gwiazda zaręczyła się z o 11 lat młodszym brytyjskim prezenterem Antem Ansteadem.

Zobacz także: Są nowe zdjęcia Madonny! Z jej zdrowiem było źle. A teraz?

Zaręczyny Renée Zellweger i Anta Ansteada

Związek Zellweger i Ansteada rozpoczął się w 2021 r. O ich niedawnych „tajnych” zaręczynach poinformowało The US Sun. Źródło tabloidu miało przekazać, że zaczęły się już nawet pierwsze przygotowania do ślubu.

Renée i Ant trzymają swoje plany w tajemnicy, nie planują wielkiego publicznego ogłoszenia (…). O organizacji zaślubin opowiadali tylko swojemu najbliższemu kręgowi. Cała ceremonia ma być naprawdę skromna”.

Informator z otoczenia aktorki dodał, że związek gwiazdy z prezenterem „jest bardzo silny”, a „szaleńczo zakochana para nie może doczekać się ślubu”.

Kilka dni wcześniej na profilu Ansteada na Instagramie pojawiło się „rodzinne zdjęcie”, na którym Zellweger pozowała z nim oraz z dwójką jego najstarszych dzieci:16-letnim synem Archiem i 19-letnią córką Amelie. Wtedy jeszcze na palcu aktorki nie było pierścionka zaręczynowego.

Zobacz także: Powstaje film o życiu Kory. Te aktorki mają szansę ją zagrać?

Związki Renne Zellweger

Lista związków amerykańskiej aktorki jest dość długa. Pojawiały się tam znane nazwiska takie jak Jim Carrey, Jack White i Bradley Cooper. Pierwszy z nich przez rok, między 1999 a 2000 r., był nawet jej narzeczonym. Z kolei z liderem The White Stripes Zellweger spotykała się w 2003 r.

Znacznie dłużej przetrwał jej związek z Cooperem. Rozstali się w 2011 r., po trzech wspólnie spędzonych latach. Co ciekawe, stało się to dopiero, kiedy razem zamieszkali.

Dotychczas gwiazda znana z serii filmów o Bridget Jones stanęła na ślubnym kobiercu tylko raz. I szybko oznajmiła, że „był to największy błąd w jej życiu”. W 2005 r. wyszła za muzyka country Kenny’a Chesney’a, ale już po pół roku ich małżeństwo anulowano.

Zanim aktorka poznała swojego obecnego narzeczonego, aż przez siedem lat, do 2019 r., jej partnerem był gitarzysta Doyle Bramhall II.

Natomiast Anstead był wcześniej dwukrotnie żonaty, w latach 2005-2017 oraz 2018-2021. Z pierwszą żoną, Louise, ma dwójkę dzieci: Amelie i Archiego. Jego druga żona Christina Hall urodziła mu cztery lata temu syna Hudsona.