"Zbuntowany anioł" Natalia Oreiro znów szokuje nagim zdjęciem. Internauci nie wierzą, że ma 45 lat! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Zbuntowany anioł” Natalia Oreiro znów szokuje nagim zdjęciem. Internauci nie wierzą, że ma 45 lat!

„Zbuntowany anioł” Natalia Oreiro znów szokuje nagim zdjęciem. Internauci nie wierzą, że ma 45 lat!

Natalia Oreiro to znana wszystkich doskonale aktorka i piosenkarka z kultowego serialu „Zbuntowany Anioł”. Zobaczcie najnowsze zdjęcia gwiazdy. Fani nie mogą się jej nachwalić.

Natalia Oreiro w tym roku skończyła 45 lat! Gwiazda jednak nie zwalnia tempa i nadal jest w świetnej formie zarówno zawodowej, jak i fizycznej. Fani twierdzą, że dla niej czas się zatrzymał. Ostatnio piosenkarka zamieściła w sieci nowe zdjęcia, na których ma na sobie jedynie tęczowe kozaki. Odważna sesja to wyraz solidarności artystki ze społecznością LGBT+.

Aktorka, piosenkarka i projektantka Natalia Oreiro urodziła się 19 maja 1977 roku w Montevideo. Ma na swoim koncie miliony sprzedanych płyt i nominacje do latynoskich nagród Grammy. Polscy fani poznali ją dzięki roli Milagros w telenoweli „Zbuntowany anioł”. Serial był emitowany na antenie telewizji Polsat w latach 2000 – 2001. Gromadził codziennie przed telewizorami kilka milionów widzów.

Polecamy również: