Strona Główna > Zespół The Kelly Family zapowiada świąteczny album singlem „Those Were The Days” [WIDEO]

Zespół The Kelly Family zapowiada świąteczny album singlem „Those Were The Days” [WIDEO]

Premiera albumu „Christmas Party” zaplanowana jest na 21 października 2022 roku. Już teraz możecie posłuchać nowego singla, który wprawi Was w świąteczny nastrój.

Od prawie pięćdziesięciu lat Kelly Family towarzyszy całym pokoleniom fanów swoimi piosenkami, które są nierozerwalnie związane z niezliczonymi niezapomnianymi wspomnieniami z życia ich słuchaczy na całym świecie. Na swoim nowym singlu The Kelly Family wspominają zarówno dobre, jak i złe czasy i prezentują kolejny zwiastun ich nadchodzącego albumu studyjnego. Posłuchajcie poruszającej ballady „Those Were The Days”!

W listopadzie natomiast planowana jest również trasa koncertowa, która z pewnością zachwyci fanów The Kelly Family.

Historia grupy to ponad 45 lat wspólnego grania, koncertowania i nagrywania płyt. Jednak prawdziwy przełom nastąpił w 1994 roku. Album „Over the Hump” został sprzedany w ponad 5 mln egzemplarzy. To z niego pochodzą takie hity jak „Roses of Red” i „An Angel”. Również w Polsce płyta znakomicie się sprzedała i uzyskała status potrójnej platyny.

The Kelly Family, z ponad 20 mln egzemplarzy sprzedanych albumów na całym świecie, są jedną z najpopularniejszych popowych grup. Mają rzesze wielbicieli także w Polsce.

Polecamy również:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.