Zimowy Piknik Rodzinny [KONKURS] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zimowy Piknik Rodzinny [KONKURS]

Zimowy Piknik Rodzinny [KONKURS]

Zimowy Piknik? Tylko z Kolejowym ABC!

Znajomość zasad bezpieczeństwa oraz podnoszenie świadomości w tym temacie jest niezwykle ważne. Niezależnie od naszego wieku oraz tego, jakim środkiem transportu się poruszamy.

Urząd Transportu Kolejowego dba o edukację bezpieczeństwa na kolei i w związku z tym przeprowadza Kampanię Kolejowe ABC II, czyli ogólnopolską kampanię informacyjno-edukacyjną promującą zasady bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych, w pobliżu torów i w pociągach. Kampania skierowana jest zarówno do dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, jak i ich nauczycieli oraz wychowawców. A już 3 grudnia na terenie dworca kolejowego we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Urząd Transportu Kolejowego. Wstęp na wydarzenie i wszystkie atrakcje, takie jak koncert Sary James, videomapping 3D czy pokaz laserowy jest bezpłatny!

[REGULAMIN]

Już teraz każdy z Was może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa! Wystarczy, że wymyślicie hasło promujące bezpieczeństwo na kolei, a odpowiedź prześlecie na adres abc@konkurs.fm. Najciekawsze zgłoszenie zostanie nagrodzone głośnikiem bezprzewodowym!

Kampania Kolejowe ABC II realizowana jest przez Urząd Transportu Kolejowego ze środków Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.