Brat Sharon Stone nie żyje. Zrozpaczona Sharon Stone żegna ukochanego brata. To nie pierwsza tragedia w ich rodzinie
Strona Główna > Zrozpaczona Sharon Stone żegna ukochanego brata: „Moje serce zostało wyrwane z piersi”

Zrozpaczona Sharon Stone żegna ukochanego brata: „Moje serce zostało wyrwane z piersi”

Sharon Stone składa hołd swojemu bratu Patrickowi Stone’owi, który zmarł niespodziewanie po zatrzymaniu akcji serca w miniony weekend. Zaledwie dwa lata wcześniej ich rodzina przeżywała śmierć bratanka Sharon, który miał tylko 11 miesięcy. Aktorka po raz pierwszy postanowiła udzielić komentarza w tej sprawie.

Tragedia w rodzinie Sharon Stone. Nie żyje jej brat Patrick

To kolejny cios w serce dla Sharon Stone i jej rodziny… jej brat Patrick zmarł nagle w niedzielę 12 lutego 2023 roku. Miał 57 lat.

Patrick zmarł w niedzielę rano w Pensylwanii. Przedstawiciel biura koronera stwierdził, że przyczyną śmierci był nagły atak serca. Nie jest jasne, czy w chwili śmierci był hospitalizowany. Informację potwierdziła żona Patricka.

Czuję, jakby moje serce zostało wyrwane z piersi. Patrick odszedł do naszego słodkiego Rivera… Nie wiem, co jeszcze mogę powiedzieć. Był całym moim światem.

– napisała Tasha Stone.

Sharon Stone była matką chrzestną ich 11-miesięcznego synka, który zmarł niespełna dwa lata temu

Mój syn chrzestny, odchodząc, zdołał uratować życie trzem osobom: dwóm niemowlętom i 45-latkowi. […] Mogę powiedzieć tylko jedno. Nigdy, ale to nigdy nie jesteś w stanie przewidzieć, że w twojej rodzinie wydarzy się taka tragedia. Ale fakt, że River miał szansę zostać dawcą organów, uratował naszą rodzinę. Wielu ma różne zdanie na ten temat, ale koniec końców, nam ten fakt przyniósł w pewnym sensie spokój.

– mówiła aktorka w rozmowie z „People”.

Sharon Stone żegna ukochanego brata

Aktorka zamieściła w sieci poruszający wpis, w którym składa hołd swojemu zmarłemu bratu.

Wydaje się, jakby moje serce zostało wyrwane z piersi. Patrick odszedł do naszego słodkiego Rivera… Nie wiem, co jeszcze powiedzieć, był moim światem. Nie mam pojęcia, jak będzie wyglądało życie bez mojego męża u boku i szczerze mówiąc, nie chcę żyć w ten sposób, ale oczywiście będę. Mam tylko nadzieję, że zawsze będziesz przy mnie, czuwając nad Hunterem, Kayleem i mną.

Dopóki nie spotkamy się ponownie, na zawsze będę trzymać nasze wspaniałe (i niektóre nie tak wspaniałe, ale równie ważne) wspomnienia blisko mojego serca i zawsze będę do nich wracać. Kocham cię skarbie. Moim jedynym pocieszeniem jest to, że teraz przynajmniej River miał ze sobą swojego tatusia i mam nadzieję, że oboje dobrze się bawicie.

– napisała Sharon Stone w oświadczeniu dla portalu TMZ.

Polecamy również: