70 lat TVP: Ostra jak brzytwa Cleo zaśpiewała razem z Korą przebój zespołu Maanam [WIDEO] »
Strona Główna > 70 lat TVP: Ostra jak brzytwa Cleo zaśpiewała razem z Korą przebój zespołu Maanam [WIDEO]

70 lat TVP: Ostra jak brzytwa Cleo zaśpiewała razem z Korą przebój zespołu Maanam [WIDEO]

Na Gali Jubileuszowej z okazji 70 lat TVP nie mogło zabraknąć piosenki „To tylko tango” zespołu Maanam, który wykonała Cleo razem z hologramową Korą. Poradziła sobie z tym muzycznym wyzwaniem?

Wielkie duety na małym ekranie

Telewizja Polska świętowała swoje 70-lecie na dużej gali w Teatrze Wielkim. Wielkie wydarzenie poprowadziła Anna Popek oraz Tomasz Kamel. Jak na tę okazję przystało, nie obyło się bez występów znanych muzycznych osobowości. Wśród nich znalazły swoje miejsce duety z hologramami zmarłych artystów. W trakcie wydarzenia wystąpili m.in. Krzysztof Cugowski, Viki Gabor, Edyta Górniak czy Cleo, którą zobaczyliśmy w zupełnie nowej poważnej odsłonie.

Cleo poważna jak nigdy

Wokalistkę do tej pory mieliśmy szansę poznać w nieco radośniejszym repertuarze, do którego możemy zaliczyć piosenkę „My słowianie” czy „Za krokiem krok”. Na jubileuszowej gali Cleo postanowiła iść o krok dalej i zaśpiewać razem z hologramową Korą utwór „To tylko tango”. Trzeba przyznać, że jurorka „The Voice Kids” zaskoczyła nie tylko stonowanym wyglądem, ale i również powagą, z jaką wykonała razem z legendarną artystką jej wielki przebój.

Jak sądzicie, czy Kora Jackowska byłaby zadowolona z tego duetu?

Zobacz wideo:

Polecamy również: